Tenisz minden nap! Amatőr teniszverseny.
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 11. 10. 12. 10. 13. 10. 14. 10. 15. 10. 16. 10. 17.
7:00
K A
PK
K A
PK
KA ALK
Avar V R
Zarva V R
8:00
K A
PK
K A
PK
Ambrus - Akos ALK
Schiller
Kiss Zsolt ALK
9:00
Kuti
PK
Kuti
PK
Hergar gy ALK
Fegyvari Zsolt Bankkartya
Szabados ALK
10:00
Vilcsek
PK
Hajos
Elmúlt
Dioszegi
Mark ALK
Schiller
11:00
Fodor Lang
Petz
Hajos
Szabados Pedro ALK
Dioszegi
Schiller
12:00
Szaz Janos
Szaz Janos
Szaz Janos
Nandori-Strob ALK
Gecse
Schiller
13:00
Viktor Viktor
Szaz Janos
Vaci B ALK
Elmúlt
Gecse
Uj Buda ALK
14:00
Viktor Viktor
Elmúlt
Elmúlt
K A
Földi Dávid
Uj Buda ALK
15:00
K A
K A
K A
K A
K A
ISADORA Bankkartya
PK
16:00
K A
K A
K A
K A
NT ALK
PK
17:00
K A
K A
K A
K A
PK
PK
18:00
K A
K A
PK
K A
PK
Havalecz
19:00
Timar
K A
Timar
K A
PK
Havalecz
20:00
Ilyés Rita
Budai ALK
Sukosd ALK
Gombas
Elmúlt
Zarva V R
Zarva V R
21:00
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Gombas
Elmúlt
Zarva V R
Zarva V R

<< elõzõ hét
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 11. 10. 12. 10. 13. 10. 14. 10. 15. 10. 16. 10. 17.
7:00
PK
NT ALK
NT ALK
Agocs
Elmúlt
Zarva V R
Zarva V R
8:00
PK
NT ALK
NT ALK
NT ALK
Szamos Gergő
Avar
PK
9:00
Elmúlt
Hamori
Ilyés Rita
NT ALK
Szamos Gergő
Gerendai
PK
10:00
Avar
Hamori
Ilyés Rita
Sass ALK
Szamos Gergő
Gerendai
Meszaros
11:00
PappV
Földi Dávid
Ilyés Rita
Sass ALK
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Juhasz Olli ALK
12:00
PappV
Földi Dávid
Ilyés Rita
Boda
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Juhasz Olli ALK
13:00
Gyano Juliska ALK
Földi Dávid
Földi Dávid
Boda
Szamos Gergő
Toth Zoli ALK
14:00
V Oszi
Földi Dávid
Földi Dávid
Ervin
Szamos Gergő
Toth Zoli ALK
15:00
V Oszi
Elmúlt
Elmúlt
NT ALK
Szamos Gergő
PK
16:00
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
NT ALK
Szamos Gergő
PK
17:00
Pazmandi N T
Spanyi
Pázmándi
NT ALK
Szamos Gergő
18:00
NT ALK
Botta
Illowsky
NT ALK
Kalmar Jonas 303998019 ALK
19:00
Hajos
Botta
Illowsky
Nagy
Imri ALK
Imri ALK
20:00
Hajos
Gyuzu V R
Elmúlt
Saci V R
Imri ALK
Zarva V R
21:00
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Zarva V R

<< elõzõ hét
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 11. 10. 12. 10. 13. 10. 14. 10. 15. 10. 16. 10. 17.
7:00
Elmúlt
Harsanyi
Kovacs Fekete
Schiller
Harsanyi
Zarva V R
Zarva V R
8:00
Ambrus-Akos ALK
Elmúlt
Ilyés Rita
Reznek ALK
NT ALK
Meszaros
Nandi ALK
9:00
Elmúlt
Elmúlt
Szamos Gergő
Arendt ALK
NT ALK
Arendt
Arendt
10:00
Gombas NT V R
Scheffer4, Sandor ALK
Szamos Gergő
Arendt ALK
Avar
Arendt
Arendt
11:00
Gombas NT V R
Marko
Szamos Gergő
Ember ALK
Seffer pot a kedd ALK
Non
12:00
Gecse
Marko
Szamos Gergő
Gecse
Pedro ALK
Non
13:00
Gecse
Arendt
Szamos Gergő
Gecse
NT ALK
14:00
Gyano Juliska ALK
Arendt
Szamos Gergő
10141056|Dobosi Adam Bankkartya
NT ALK
15:00
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
10141056|Dobosi Adam Bankkartya
Földi Dávid
Uj Buda ALK
16:00
Barath
Csurgos G
Elmúlt
Olli Mark V R
Marticsek ALK
Bihari K ALK
17:00
Barath
Csurgos G
Thissen
Thissen
Marticsek ALK
18:00
Thissen
Szabo L
Pancel
Toth Levi
PK
PK
19:00
Laura ALK
Szabo L
Havalecz
Toth Levi
PK
20:00
Laura ALK
Dole ALK
Havalecz
Kiss Zsolt V R
Elmúlt
Zarva V R
21:00
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Zarva V R

<< elõzõ hét
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 11. 10. 12. 10. 13. 10. 14. 10. 15. 10. 16. 10. 17.
7:00
Elmúlt
Schiller
PK
Hirsch Tamas ALK
Schiller
Zarva V R
Zarva V R
8:00
Elmúlt
Szamos Gergő
PK
Szamos Gergő
Fodor ALK
PK
Földi Dávid
9:00
Elmúlt
Szamos Gergő
PK
Szamos Gergő
Barath
Pedro ALK
Földi Dávid
10:00
Elmúlt
Szamos Gergő
Avar
Elmúlt
Barath
Scheffer ALK
Földi Dávid
11:00
Elmúlt
Szamos Gergő
Elmúlt
Elmúlt
Lang J ALK
Monori Adam ALK
Földi Dávid
12:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
PK
Szamos Gergő
Lang J ALK
Földi Dávid
13:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Elmúlt
Szamos Gergő
Foldi ALK
Földi Dávid
14:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Elmúlt
Szamos Gergő
PK
Földi Dávid
15:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
NT ALK
Szamos Gergő
PK
Földi Dávid
16:00
Szamos Gergő
NT ALK
NT ALK
Szamos Gergő
PK
Földi Dávid
17:00
ntia Bankkartya
NT ALK
Pazmandi N T
ALK ALK
Elmúlt
18:00
KiralyL
NT ALK
Elmúlt
Kunos Arendt
PK
19:00
KiralyL
Farkas
Szabo L
Kunos Arendt
PK
20:00
Elmúlt
Saci V R
PK
Imri ALK
Elmúlt
Zarva V R
21:00
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Elmúlt
Zarva V R

<< elõzõ hét
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 18. 10. 19. 10. 20. 10. 21. 10. 22. 10. 23. 10. 24.
7:00
K A
PK
K A
PK
K.A. ALK
Avar V R
Zarva V R
8:00
K A
PK
K A
PK
Schiller
9:00
Kuti
PK
Kuti
PK
Seffer ALK
10:00
Vilcsek
PK
Hajos
Vilcsek
Dioszegi
Schiller
11:00
Fodor Lang
Petz
Hajos
Gyano Julia
Dioszegi
Schiller
12:00
Szaz Janos
Szaz Janos
Szaz Janos
Szabados
Gecse
Schiller
13:00
Szaz Janos
Kisdi Bea
Gecse
14:00
K A
15:00
K A
K A
K A
K A
K A
PK
16:00
K A
K A
K A
K A
K A
PK
17:00
K A
K A
K A
K A
PK
PK
18:00
K A
K A
PK
K A
PK
Havalecz
19:00
Timar
Timar
K A
PK
Havalecz
20:00
Ilyés Rita
Budai ALK
Gombas
Zarva V R
Zarva V R
21:00
Gombas
Zarva V R
Zarva V R

következõ hét >>
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 18. 10. 19. 10. 20. 10. 21. 10. 22. 10. 23. 10. 24.
7:00
PK
K Zs
NT ALK
Agocs
Zarva V R
Zarva V R
8:00
PK
K Zs
NT ALK
N T
Szamos Gergő
Avar
PK
9:00
Hamori
Ilyés Rita
NT ALK
Szamos Gergő
Gerendai
PK
10:00
Avar
Hamori
Ilyés Rita
Sas ALK
Szamos Gergő
Gerendai
Meszaros
11:00
PappV
Ilyés Rita
Sas ALK
Szamos Gergő
12:00
PappV
Ilyés Rita
Boda
Szamos Gergő
13:00
Gyano Julia
Boda
Szamos Gergő
14:00
Gyano Julia
Ervin
Ervin
Szamos Gergő
15:00
Ervin
NT ALK
Szamos Gergő
PK
16:00
Ervin
N T
Szamos Gergő
PK
17:00
Pazmandi N T
Spanyi
Pázmándi
NT ALK
Szamos Gergő
18:00
NT ALK
Botta
Illowsky
NT ALK
Szamos Gergő
19:00
Hajos
Botta
Illowsky
Nagy
20:00
Hajos
Gyuzu V R
Saci V R
Zarva V R
21:00
Zarva V R

következõ hét >>
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 18. 10. 19. 10. 20. 10. 21. 10. 22. 10. 23. 10. 24.
7:00
Harsanyi
Kovacs Fekete
Schiller
Harsanyi
Zarva V R
Zarva V R
8:00
Ilyés Rita
NT ALK
Meszaros
K Zs
9:00
Szamos Gergő
Arendt
NT ALK
Arendt
Arendt
10:00
Gombas NT V R
Szamos Gergő
Arendt
Avar
Arendt
Arendt
11:00
Gombas NT V R
Marko
Szamos Gergő
Non
12:00
Gecse
Marko
Szamos Gergő
Gecse
Földi Dávid
Non
13:00
Gecse
Arendt
Szamos Gergő
Gecse
Verseny V R
14:00
Arendt
Szamos Gergő
Földi Dávid
Verseny V R
15:00
Szamos Gergő
Földi Dávid
Verseny V R
16:00
Barath
Csurgos G
Szamos Gergő
Visztra Istvan 308628020 ALK
Verseny V R
17:00
Barath
Csurgos G
Thissen
Thissen
Verseny V R
18:00
Thissen
Szabo L
Pancel
Toth Levi
PK
Verseny V R
PK
19:00
Normizor ALK
Szabo L
Havalecz
Toth Levi
PK
Verseny V R
20:00
10160915|Olah Miklos Bankkartya
Havalecz
Verseny V R
Zarva V R
21:00
Verseny V R
Zarva V R

következõ hét >>
ÓraHétfõKeddSzerdaCsütör tökPéntekSzom batVasár nap
10. 18. 10. 19. 10. 20. 10. 21. 10. 22. 10. 23. 10. 24.
7:00
Schiller
PK
Schiller
Zarva V R
Zarva V R
8:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
PK
Szamos Gergő
PK
Földi Dávid
9:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
PK
Szamos Gergő
Barath
Földi Dávid
10:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Avar
Szamos Gergő
Barath
Földi Dávid
11:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
PK
Szamos Gergő
Földi Dávid
12:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Földi Dávid
13:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Verseny V R
Földi Dávid
14:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
Szamos Gergő
PK
Verseny V R
Földi Dávid
15:00
Szamos Gergő
Szamos Gergő
NT ALK
Szamos Gergő
PK
Verseny V R
Földi Dávid
16:00
Szamos Gergő
NT ALK
NT ALK
Szamos Gergő
PK
Verseny V R
Földi Dávid
17:00
Gemela Cintia Bankkartya
NT ALK
Pazmandi N T
olivervsmark ALK
Szamos Gergő
Verseny V R
Földi Dávid
18:00
KiralyL
NT ALK
Banas NT N T
Kunos Arendt
PK
Verseny V R
19:00
KiralyL
Farkas
Szabo L
Kunos Arendt
PK
Verseny V R
20:00
Saci V R
PK
Verseny V R
Zarva V R
21:00
Verseny V R
Zarva V R

következõ hét >>


Foglalható Foglalt Saját foglalás Nem foglalható
EMAIL: PASSWORD:
register password