Partner keresés Körverseny történelem PÁLYAFOGLALÓ




1
Hungary
Faragó Attila
Életkora: -
954
2
Hungary
Dévai Péter
Életkora: -
855
3
Hungary
Oláh Miklós2
Életkora: -
819
4
Hungary
Matécsa Zoltán
Életkora: -
662
5
Hungary
Bodó Péter
Életkora: 44
428
6
Hungary
Cserneczky Zsolt
Életkora: -
424
7
Hungary
Pap Sanyi
Életkora: 67
361
8
Hungary
Piroska András
Életkora: -
345
9
Hungary
Besser Ferenc (legjobbak kat.)
Életkora: -
300
10
Ötvös Zoltán
Életkora: -
260







Oláh Miklós2 /TP ID:893/ aktivitása:
Életkora: -
Magassága: 0 cm
Testsúlya: 0 kg
Csatlakozott a versenysorozathoz: 0000-00-00
Karrierjének legjobb ranglista helyezése: 0 0000-00-00

Stern Márk Oláh Miklós2 6:9
Bikás és Poén Teniszklub
MTSZ1000 2021-11-06
Kotta Szilárd Oláh Miklós2 1:9
Bikás és Poén Teniszklub
MTSZ1000 2021-11-06
Kende Mátyás Oláh Miklós2 6:7
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Tárai György Oláh Miklós2 0:6
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Kecze Márton Oláh Miklós2 4:6
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Oláh Miklós2 Mihok Balázs 6:1
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Oláh Miklós2 Kovács Vince 6:0
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Oláh Miklós2 Hajós Attila 3:9
MTSZ_2021_tel_1_______________
Amator_verseny 2021-10-23
Jauernik Miklós Oláh Miklós2 8:9
MTSZ_2021_tel_1_______________
Amator_verseny 2021-10-23
Radó Péter Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Ilyés Rita Oláh Miklós2 4:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Jauernik Miklós Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Oláh Miklós2 Mihok Balázs 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Oláh Miklós2 Kende Mátyás 6:4
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Dobos Kristóf Oláh Miklós2 6:1
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Oláh Miklós2 Kende Mátyás 6:4
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Dobos Kristóf Oláh Miklós2 6:1
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Major Dávid Oláh Miklós2 5:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Fodor András Oláh Miklós2 2:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Alexej Liszin Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Oláh Miklós2 Kovács Vince 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Lőrincz János Oláh Miklós2 3:6
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Bartha László Oláh Miklós2 7:6
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Pirityi András Oláh Miklós2 1:6
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Oláh Miklós2 Pap Sanyi 2:1
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Oláh Miklós2 Kovács Vince 6:4
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Faragó Attila Oláh Miklós2 6:2
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Bővíz Dominik Oláh Miklós2 4:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-09-18
Bérczi Ádám Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-09-18
Gütler Emanuel Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-09-18
Bővíz Dominik Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Varga Ádám Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Regős Péter Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Oláh Miklós2 Oberding Vilmos 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Oláh Miklós2 Kardos Dominik 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Matécsa Zoltán Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Szabó Péter Oláh Miklós2 4:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Kovács András Oláh Miklós2 2:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Oláh Miklós2 Mihok Balázs 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Matécsa Zoltán Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Szabó Péter Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-08-07
Tárai György Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-08-07
Herczeg Domonkos Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-08-07
Krizsán Kornél Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Major Dávid Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Tolnai Zsolt Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Oláh Miklós2 Gütler Emanuel 7:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Horváth Bendeguz Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Bejek Miklós Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Komáromi Bence Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Hamar Ádám Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Oláh Miklós2 Dévai Péter 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Oláh Miklós2 Bodó Péter 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Oláh Miklós2 Szabó Péter 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Oláh Miklós2 Németh Rita 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Faragó Attila Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Oláh Miklós2 Pirityi András 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Barone S Oláh Miklós2 8:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Ménes János Oláh Miklós2 7:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Oláh Miklós2 Berényi Sándor 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Oláh Miklós2 Kovács László 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Dicső-Erdődi Balázs Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Lanstiák Attila Oláh Miklós2 6:7
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
dr. Fazakas Beatrix Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Benedek Zoltán Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Oláh Miklós2 Berényi Sándor 3:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Virág Csaba Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Majić Silvije Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Molnár Ádám Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Matécsa Zoltán Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Bartha László Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-06-05
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-06-05
Kovács László Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-06-05
Molnár Roland Oláh Miklós2 6:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-29
Lanstiák Attila Oláh Miklós2 9:8
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-29
B. Kata Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Kovács László Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Melis György Oláh Miklós2 4:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Faragó Attila Oláh Miklós2 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Oláh Miklós2 Farkas Ádám 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Bővíz Dominik Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Kende Mátyás Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Majoros Krisztián Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Varga Oszkár Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Oláh Miklós2 Jin Hansuk 1:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Oláh Miklós2 Fülöp Attila 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Borkovits Benedek Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
Kocsó Sándor Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
dr. Fazakas Beatrix Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
Marc Rylewski Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
Oláh Miklós2 Borkovits Benedek 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Oláh Miklós2 Kende Mátyás 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Majoros Krisztián Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Oláh Miklós2 Bartha László 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Oláh Miklós2 Jankó Zoltán 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 2:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Tárai György Oláh Miklós2 1:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Dobozy Dávid Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Oláh Miklós2 Regős Péter 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Oláh Miklós2 Dicső-Erdődi Balázs 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Pap Sanyi Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________
Jobbak kategória 2021-04-10
Oláh Miklós2 Alexej Liszin 3:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Oláh Miklós2 Regős Péter 9:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Oláh Miklós2 Joel Nino 1:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Jakab Tamás Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Oláh Miklós2 Faragó Attila 7:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Kling Sándor Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Cserneczky Zsolt Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Oláh Miklós2 Cserneczky Zsolt 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Kapor Zorán 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Fóti Barnabás 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Varga Oszkár 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Ötvös Zoltán 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Bodó Péter 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Oláh Miklós2 Vas József 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Bódog Zoltán Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Joel Nino Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Oláh Miklós2 Pap Sanyi 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Oláh Miklós2 Dicső-Erdődi Balázs 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-03-06
Czibere Tamás Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-03-06
Joel Nino Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-03-06
Oláh Miklós2 Borkovits Benedek 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Oláh Miklós2 Varga Oszkár 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Bencze Márk Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Dévai Péter Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Oláh Miklós2 Alex Shneyderman 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-02-20
Oláh Miklós2 Kerekes Tibor 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-02-20
Lengyel Márton Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-02-20
Oláh Miklós2 Pap Sanyi 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Szabó László Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Ötvös Zoltán Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Oláh Miklós2 Gönczi Sándor 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-01-30
Oláh Miklós2 Bejek Miklós 6:7
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-01-30
Oláh Miklós2 Jankó Zoltán 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-01-30
Oláh Miklós2 Soltész Péter 2:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-12-12
Oláh Miklós2 Cserneczky Zsolt 4:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-12-12
Oláh Miklós2 Dicső-Erdődi Balázs 6:2
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-29
Oláh Miklós2 Soltész Péter 2:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-29
Halmágyi Zsolt Oláh Miklós2 6:7
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-29
Oláh Miklós2 Himer Csaba 4:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-21
B. Kata Oláh Miklós2 0:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-21
Bán Tamás Oláh Miklós2 1:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-21
Oláh Miklós2 Gönczi Sándor 6:3
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-14
Oláh Miklós2 Regős Péter 6:7
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-14
Oláh Miklós2 Pirityi András 6:1
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-14
Oláh Miklós2 Kocsó Sándor 7:5
Poén és Bikás
Jobbak 2020-10-11
Oláh Miklós2 Janda Antal 6:3
Poén és Bikás
Jobbak 2020-10-11
Oláh Miklós2 Fülöp Attila 5:7
Poén és Bikás
Jobbak 2020-10-11
Oláh Miklós2 Piroska András 3:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-09-26
Oláh Miklós2 Bánfi Barnabás 6:2
Poén és Bikás
Jobbak 2020-09-26
Oláh Miklós2 Jakab Tamás 4:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-09-26
Oláh Miklós2 Őrsi Anikó 6:4
Poén Teniszklub Holiday Inn Open
Jobbak kategória 2014-08-09
Oláh Miklós2 Simon László 2:6
Poén Teniszklub Holiday Inn Open
Jobbak kategória 2014-08-09
Kápolnási Norbert Oláh Miklós2 7:5
Poén Teniszklub Holiday Inn Open
Jobbak kategória 2014-08-09




Ha van Facebook profilod beléphetsz
vele regisztráció nélkül.
Facebook belépés


E-mail:
Jelszó:
register

password

























Amatőr versenyek utolsó 100 mérkőzése:
Alexej Liszin
Sálek Patrik
7:5
Alexej Liszin
Thuróczy Mátyás
6:4
Thuróczy Mátyás
Gütler Emanuel
6:4
Alexej Liszin
Matécsa Zoltán
6:4
Spánik Gábor
Lanstiák Attila
7:5
Matécsa Zoltán
Spánik Gábor
6:1
Matécsa Zoltán
Kovács Vince
6:3
Melis György
Lanstiák Attila
5:7
Melis György
Winkler Patrik
6:7
Melis György
Jin Hansuk
3:6
Lanstiák Attila
Winkler Patrik
6:0
Lanstiák Attila
Jin Hansuk
7:5
Winkler Patrik
Jin Hansuk
0:6
Cor Schlösser
Spánik Gábor
1:6
Cor Schlösser
Gönczi Sándor
3:6
Cor Schlösser
Kovács Vince
0:6
Spánik Gábor
Gönczi Sándor
6:3
Spánik Gábor
Kovács Vince
7:6
Gönczi Sándor
Kovács Vince
3:6
Tóth Gábor
Szamosi Attila
6:0
Tóth Gábor
Ilyés Rita
6:4
Tóth Gábor
Alexej Liszin
3:6
Szamosi Attila
Ilyés Rita
0:6
Szamosi Attila
Alexej Liszin
0:6
Ilyés Rita
Alexej Liszin
0:6
Hellenbarth Anett
Thuróczy Mátyás
2:6
Hellenbarth Anett
Mihály János
6:4
Hellenbarth Anett
Oberding Vilmos
7:5
Thuróczy Mátyás
Mihály János
6:2
Thuróczy Mátyás
Oberding Vilmos
6:3
Mihály János
Oberding Vilmos
7:5
Domonkos Péter
Tóth Zoltán
6:0
Domonkos Péter
Kende Mátyás
5:7
Domonkos Péter
Gütler Emanuel
2:6
Tóth Zoltán
Kende Mátyás
0:6
Tóth Zoltán
Gütler Emanuel
0:6
Kende Mátyás
Gütler Emanuel
2:6
Holovács Márk
Horváth Döme
0:6
Holovács Márk
Sálek Patrik
3:6
Holovács Márk
Cserneczky Zsolt
2:6
Horváth Döme
Sálek Patrik
4:6
Horváth Döme
Cserneczky Zsolt
6:3
Sálek Patrik
Cserneczky Zsolt
6:3
Tóvári László
Fütő Ádám
9:3
Tóvári László
Matécsa Zoltán
0:9
Fütő Ádám
Matécsa Zoltán
1:9
Rekedt Zoltán
Dévai Péter
6:0
Rekedt Zoltán
Fazekas Péter
6:1
Fazekas Péter
Farkas Ádám
6:1
Rekedt Zoltán
Faragó Attila
6:3
Dobozy Dávid
Rekedt-Nagy Panni
6:1
Faragó Attila
Dobozy Dávid
6:1
Faragó Attila
Gönczi Sándor
6:0
Lovas Ádám
Dévai Péter
1:6
Lovas Ádám
Lovas Dávid
6:0
Lovas Ádám
Tóth Gábor
1:6
Dévai Péter
Lovas Dávid
6:0
Dévai Péter
Tóth Gábor
6:0
Lovas Dávid
Tóth Gábor
1:6
Bodó Péter
Gütler Emanuel
6:4
Bodó Péter
Holovács Márk
6:2
Bodó Péter
Dobozy Dávid
1:6
Gütler Emanuel
Holovács Márk
6:4
Gütler Emanuel
Dobozy Dávid
4:6
Holovács Márk
Dobozy Dávid
2:6
Pál Tibor
Rekedt Zoltán
0:9
Pál Tibor
Ilyés Rita
9:0
Rekedt Zoltán
Ilyés Rita
9:0
Léhner Viktor
Kovács Viktor Péter
1:6
Léhner Viktor
Rekedt-Nagy Panni
0:6
Léhner Viktor
Oberding Vilmos
0:6
Kovács Viktor Péter
Rekedt-Nagy Panni
0:6
Kovács Viktor Péter
Oberding Vilmos
1:6
Rekedt-Nagy Panni
Oberding Vilmos
6:1
Fülöp Attila
Csécsei Árpád
6:4
Fülöp Attila
Gönczi Sándor
0:6
Fülöp Attila
Berényi Sándor
4:6
Csécsei Árpád
Gönczi Sándor
4:6
Csécsei Árpád
Berényi Sándor
6:7
Gönczi Sándor
Berényi Sándor
6:4
Fazekas Péter
Gyarmati Katalin
6:0
Fazekas Péter
Rekedt-Nagy Zoltán
6:1
Fazekas Péter
Borkovits Benedek
6:3
Gyarmati Katalin
Rekedt-Nagy Zoltán
1:6
Gyarmati Katalin
Borkovits Benedek
1:6
Rekedt-Nagy Zoltán
Borkovits Benedek
6:7
Kovács Vince
Farkas Ádám
0:6
Kovács Vince
Király Zsolt
2:6
Kovács Vince
Faragó Attila
2:6
Farkas Ádám
Király Zsolt
6:1
Farkas Ádám
Faragó Attila
4:6
Király Zsolt
Faragó Attila
6:7
Dicső-Erdődi Balázs
Spánik Gábor
6:3
Borkovits Benedek
Dicső-Erdődi Balázs
6:4
Borkovits Benedek
Benedek Zoltán
6:3
Borkovits Benedek
Dévai Péter
6:4
Bodó Péter
Lanstiák Attila
7:6
Dévai Péter
Bodó Péter
6:1
Dévai Péter
Kovács Vince
6:1
Gütler Emanuel
Szamosi Attila
6:3

Magunkról és marketing   |    Felhasználási feltételek   |    Adatkezelési szabályzat