Partner keresés Körverseny történelem PÁLYAFOGLALÓ




1
Hungary
Dévai Péter
Életkora: -
828
2
Hungary
Faragó Attila
Életkora: -
780
3
Hungary
Matécsa Zoltán
Életkora: -
566
4
Hungary
Oláh Miklós2
Életkora: -
400
5
Kovács Vince
Életkora: -
374
6
Hungary
Cserneczky Zsolt
Életkora: -
347
7
Hungary
Berényi Sándor
Életkora: -
315
8
Kende Mátyás
Életkora: -
303
9
Hungary
Besser Ferenc (legjobbak kat.)
Életkora: -
300
10
Hungary
Mihok Balázs
Életkora: -
271







Oláh Miklós2 /TP ID:893/ aktivitása:
Életkora: -
Magassága: 0 cm
Testsúlya: 0 kg
Csatlakozott a versenysorozathoz: 0000-00-00
Karrierjének legjobb ranglista helyezése: 0 0000-00-00

Stern Márk Oláh Miklós2 6:9
Bikás és Poén Teniszklub
MTSZ1000 2021-11-06
Kotta Szilárd Oláh Miklós2 1:9
Bikás és Poén Teniszklub
MTSZ1000 2021-11-06
Kende Mátyás Oláh Miklós2 6:7
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Tárai György Oláh Miklós2 0:6
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Kecze Márton Oláh Miklós2 4:6
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Oláh Miklós2 Mihok Balázs 6:1
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Oláh Miklós2 Kovács Vince 6:0
Amatőr_verseny_mindenkinek_Budapesten______
Keresd_a_kihívást! 2021-10-30
Oláh Miklós2 Hajós Attila 3:9
MTSZ_2021_tel_1_______________
Amator_verseny 2021-10-23
Jauernik Miklós Oláh Miklós2 8:9
MTSZ_2021_tel_1_______________
Amator_verseny 2021-10-23
Radó Péter Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Ilyés Rita Oláh Miklós2 4:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Jauernik Miklós Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Oláh Miklós2 Mihok Balázs 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-10-16
Oláh Miklós2 Kende Mátyás 6:4
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Dobos Kristóf Oláh Miklós2 6:1
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Oláh Miklós2 Kende Mátyás 6:4
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Dobos Kristóf Oláh Miklós2 6:1
Bikasdomb_PoenTeniszklub_2021tel_1_____
Jobbak kategória 2021-10-09
Major Dávid Oláh Miklós2 5:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Fodor András Oláh Miklós2 2:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Alexej Liszin Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Oláh Miklós2 Kovács Vince 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-10-02
Lőrincz János Oláh Miklós2 3:6
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Bartha László Oláh Miklós2 7:6
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Pirityi András Oláh Miklós2 1:6
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Oláh Miklós2 Pap Sanyi 2:1
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Oláh Miklós2 Kovács Vince 6:4
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Faragó Attila Oláh Miklós2 6:2
Budapest_Amatőr_Kupa____
Jobbak kategória 2021-09-25
Bővíz Dominik Oláh Miklós2 4:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-09-18
Bérczi Ádám Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-09-18
Gütler Emanuel Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-09-18
Bővíz Dominik Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Varga Ádám Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Regős Péter Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Oláh Miklós2 Oberding Vilmos 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Oláh Miklós2 Kardos Dominik 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Matécsa Zoltán Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______________
Jobbak kategória 2021-08-21
Szabó Péter Oláh Miklós2 4:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Kovács András Oláh Miklós2 2:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Oláh Miklós2 Mihok Balázs 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Matécsa Zoltán Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-08-14
Szabó Péter Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-08-07
Tárai György Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-08-07
Herczeg Domonkos Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-08-07
Krizsán Kornél Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Major Dávid Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Tolnai Zsolt Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Oláh Miklós2 Gütler Emanuel 7:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-07-24
Horváth Bendeguz Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Bejek Miklós Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Komáromi Bence Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Hamar Ádám Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Oláh Miklós2 Dévai Péter 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Oláh Miklós2 Bodó Péter 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-17
Oláh Miklós2 Szabó Péter 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Oláh Miklós2 Németh Rita 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Faragó Attila Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Oláh Miklós2 Pirityi András 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________________
Jobbak kategória 2021-07-10
Barone S Oláh Miklós2 8:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Ménes János Oláh Miklós2 7:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Oláh Miklós2 Berényi Sándor 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Oláh Miklós2 Kovács László 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Dicső-Erdődi Balázs Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-26
Lanstiák Attila Oláh Miklós2 6:7
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
dr. Fazakas Beatrix Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Benedek Zoltán Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Oláh Miklós2 Berényi Sándor 3:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__
Jobbak kategória 2021-06-19
Virág Csaba Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Majić Silvije Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Molnár Ádám Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Matécsa Zoltán Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-06-12
Bartha László Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-06-05
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-06-05
Kovács László Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-06-05
Molnár Roland Oláh Miklós2 6:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-29
Lanstiák Attila Oláh Miklós2 9:8
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-29
B. Kata Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Kovács László Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Melis György Oláh Miklós2 4:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Faragó Attila Oláh Miklós2 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Oláh Miklós2 Farkas Ádám 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-05-15
Bővíz Dominik Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Kende Mátyás Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Majoros Krisztián Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Varga Oszkár Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Oláh Miklós2 Jin Hansuk 1:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Oláh Miklós2 Fülöp Attila 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-05-08
Borkovits Benedek Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
Kocsó Sándor Oláh Miklós2 3:6
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
dr. Fazakas Beatrix Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
Marc Rylewski Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-05-01
Oláh Miklós2 Borkovits Benedek 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Oláh Miklós2 Kende Mátyás 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Majoros Krisztián Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Oláh Miklós2 Bartha László 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Oláh Miklós2 Jankó Zoltán 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-24
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 2:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Tárai György Oláh Miklós2 1:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Dobozy Dávid Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Oláh Miklós2 Regős Péter 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Oláh Miklós2 Dicső-Erdődi Balázs 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás___
Jobbak kategória 2021-04-17
Pap Sanyi Oláh Miklós2 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________
Jobbak kategória 2021-04-10
Oláh Miklós2 Alexej Liszin 3:9
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Oláh Miklós2 Regős Péter 9:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Oláh Miklós2 Joel Nino 1:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Jakab Tamás Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-04-03
Oláh Miklós2 Faragó Attila 7:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Kling Sándor Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 0:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Cserneczky Zsolt Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-03-27
Oláh Miklós2 Cserneczky Zsolt 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Kapor Zorán 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Fóti Barnabás 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Varga Oszkár 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Ötvös Zoltán 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-20
Oláh Miklós2 Bodó Péter 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Oláh Miklós2 Vas József 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Bódog Zoltán Oláh Miklós2 7:5
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Joel Nino Oláh Miklós2 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Oláh Miklós2 Pap Sanyi 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás__________
Jobbak kategória 2021-03-13
Oláh Miklós2 Dicső-Erdődi Balázs 3:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-03-06
Czibere Tamás Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-03-06
Joel Nino Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
Jobbak kategória 2021-03-06
Oláh Miklós2 Borkovits Benedek 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Oláh Miklós2 Varga Oszkár 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Bencze Márk Oláh Miklós2 1:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Dévai Péter Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás____
Jobbak kategória 2021-02-27
Oláh Miklós2 Alex Shneyderman 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-02-20
Oláh Miklós2 Kerekes Tibor 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-02-20
Lengyel Márton Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____
Jobbak kategória 2021-02-20
Oláh Miklós2 Pap Sanyi 6:1
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Szabó László Oláh Miklós2 6:4
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Gyarmati Katalin Oláh Miklós2 2:6
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Ötvös Zoltán Oláh Miklós2 6:3
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_____________________
Jobbak kategória 2021-02-06
Oláh Miklós2 Gönczi Sándor 6:0
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-01-30
Oláh Miklós2 Bejek Miklós 6:7
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-01-30
Oláh Miklós2 Jankó Zoltán 6:2
Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás_______
Jobbak kategória 2021-01-30
Oláh Miklós2 Soltész Péter 2:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-12-12
Oláh Miklós2 Cserneczky Zsolt 4:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-12-12
Oláh Miklós2 Dicső-Erdődi Balázs 6:2
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-29
Oláh Miklós2 Soltész Péter 2:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-29
Halmágyi Zsolt Oláh Miklós2 6:7
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-29
Oláh Miklós2 Himer Csaba 4:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-21
B. Kata Oláh Miklós2 0:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-21
Bán Tamás Oláh Miklós2 1:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-21
Oláh Miklós2 Gönczi Sándor 6:3
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-14
Oláh Miklós2 Regős Péter 6:7
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-14
Oláh Miklós2 Pirityi András 6:1
Poén és Bikás
Jobbak 2020-11-14
Oláh Miklós2 Kocsó Sándor 7:5
Poén és Bikás
Jobbak 2020-10-11
Oláh Miklós2 Janda Antal 6:3
Poén és Bikás
Jobbak 2020-10-11
Oláh Miklós2 Fülöp Attila 5:7
Poén és Bikás
Jobbak 2020-10-11
Oláh Miklós2 Piroska András 3:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-09-26
Oláh Miklós2 Bánfi Barnabás 6:2
Poén és Bikás
Jobbak 2020-09-26
Oláh Miklós2 Jakab Tamás 4:6
Poén és Bikás
Jobbak 2020-09-26
Oláh Miklós2 Őrsi Anikó 6:4
Poén Teniszklub Holiday Inn Open
Jobbak kategória 2014-08-09
Oláh Miklós2 Simon László 2:6
Poén Teniszklub Holiday Inn Open
Jobbak kategória 2014-08-09
Kápolnási Norbert Oláh Miklós2 7:5
Poén Teniszklub Holiday Inn Open
Jobbak kategória 2014-08-09




Ha van Facebook profilod beléphetsz
vele regisztráció nélkül.
Facebook belépés


E-mail:
Jelszó:
register

password






















Amatőr versenyek utolsó 100 mérkőzése:
Cserneczky Zsolt
Spánik Gábor
7:5
Cserneczky Zsolt
Tolnai Zsolt
6:4
Tolnai Zsolt
Cor Schlösser
1:0
Dévai Péter
Cserneczky Zsolt
6:3
Jacopo Frassini
Pirityi András
6:0
Dévai Péter
Jacopo Frassini
6:0
Dévai Péter
Gyarmati Katalin
6:0
Demjén Ferenc
B. Kata
6:1
Demjén Ferenc
Pirityi András
0:6
Demjén Ferenc
Gyarmati Katalin
6:1
B. Kata
Pirityi András
3:6
B. Kata
Gyarmati Katalin
3:6
Pirityi András
Gyarmati Katalin
6:7
Ludányi Csaba
Erdős Levente
6:3
Ludányi Csaba
Spánik Gábor
2:6
Ludányi Csaba
Dévai Péter
1:6
Erdős Levente
Spánik Gábor
0:6
Erdős Levente
Dévai Péter
2:6
Spánik Gábor
Dévai Péter
4:6
Jacopo Frassini
Tolnai Zsolt
0:6
Jacopo Frassini
Németh Máté
0:6
Jacopo Frassini
Berényi Sándor
6:3
Tolnai Zsolt
Németh Máté
6:0
Tolnai Zsolt
Berényi Sándor
6:2
Németh Máté
Berényi Sándor
1:6
Cor Schlösser
Majoros Krisztián
6:0
Cor Schlösser
Huba Márton
6:2
Majoros Krisztián
Cserneczky Zsolt
0:6
Huba Márton
Cserneczky Zsolt
3:6
Matécsa Zoltán
Jacopo Frassini
6:0
Matécsa Zoltán
Kende Mátyás
7:6
Kende Mátyás
Ludányi Csaba
6:2
Matécsa Zoltán
Réti Tamás
6:3
Bővíz Dominik
Bódog Zoltán
4:3
Réti Tamás
Bővíz Dominik
6:3
Réti Tamás
Várszegi Márk
6:0
Szabó Péter
Réti Tamás
6:4
Szabó Péter
Kuthy Zoltán
6:4
Szabó Péter
Bővíz Dominik
4:6
Réti Tamás
Kuthy Zoltán
6:0
Réti Tamás
Bővíz Dominik
6:4
Kuthy Zoltán
Bővíz Dominik
3:6
Bódog Zoltán
B. Kata
6:0
Bódog Zoltán
Frassini Jake
6:1
B. Kata
Frassini Jake
0:6
Avar Dávid
Fütő Ádám
3:6
Avar Dávid
Várszegi Márk
1:6
Avar Dávid
Kende Mátyás
1:6
Fütő Ádám
Várszegi Márk
7:9
Fütő Ádám
Kende Mátyás
3:6
Várszegi Márk
Kende Mátyás
4:6
Ilyés Rita
Ludányi Csaba
2:6
Ilyés Rita
Vágó András
3:6
Ilyés Rita
Matécsa Zoltán
3:6
Ludányi Csaba
Vágó András
3:6
Ludányi Csaba
Matécsa Zoltán
3:6
Vágó András
Matécsa Zoltán
0:6
Jakab Tamás
Kende Mátyás
6:2
Jakab Tamás
Bodó Péter
6:2
Bodó Péter
Kovács Vince
6:4
Jakab Tamás
Dévai Péter
7:6
Borkovits Benedek
Jacopo Frassini
6:3
Dévai Péter
Borkovits Benedek
6:3
Dévai Péter
Bíró János
6:1
Szabó Péter
Fodor András
6:1
Szabó Péter
Jacopo Frassini
6:2
Szabó Péter
Kende Mátyás
6:3
Fodor András
Jacopo Frassini
3:6
Fodor András
Kende Mátyás
1:6
Jacopo Frassini
Kende Mátyás
3:6
Dévai Péter
Végvári Laci
6:4
Dévai Péter
Ludányi Csaba
6:0
Dévai Péter
Kovács Vince
6:1
Végvári Laci
Ludányi Csaba
2:6
Végvári Laci
Kovács Vince
3:6
Ludányi Csaba
Kovács Vince
5:7
Bíró János
Majić Silvije
6:1
Bíró János
Holovács Márk
4:6
Bíró János
Bodó Péter
3:6
Majić Silvije
Holovács Márk
6:2
Majić Silvije
Bodó Péter
2:6
Holovács Márk
Bodó Péter
0:6
Borkovits Benedek
Jakab Tamás
7:6
Borkovits Benedek
Auguszta Tibor
6:2
Borkovits Benedek
Tolnai Zsolt
6:4
Jakab Tamás
Auguszta Tibor
6:0
Jakab Tamás
Tolnai Zsolt
7:6
Auguszta Tibor
Tolnai Zsolt
2:6
Kovács Vince
Berényi Sándor
7:5
Kovács Vince
Szabó Péter
6:3
Szabó Péter
Kende Mátyás
6:3
Faragó Attila
Kovács Vince
6:0
Faragó Attila
Surányi Ádám
7:5
Faragó Attila
S Nagy Csaba
6:4
S Nagy Csaba
Tolnai Zsolt
7:6
Surányi Ádám
B. Kata
6:0
Surányi Ádám
Fülöp Attila
6:1
Surányi Ádám
Kende Mátyás
2:3
B. Kata
Fülöp Attila
0:6
B. Kata
Kende Mátyás
0:6

Magunkról és marketing   |    Felhasználási feltételek   |    Adatkezelési szabályzat