Partner keresés Körverseny történelem PÁLYAFOGLALÓ




1
Hungary
Faragó Attila
Életkora: -
927
2
Hungary
Dévai Péter
Életkora: -
842
3
Hungary
Pap Sanyi
Életkora: 67
703
4
Hungary
Bodó Péter
Életkora: 43
701
5
Piroska András
Életkora: -
516
6
Hungary
Csizy Dezső
Életkora: -
441
7
Hungary
Borkovits Benedek
Életkora: -
424
8
Matécsa Zoltán
Életkora: -
412
9
Hungary
Jakab Tamás
Életkora: -
407
10
Hungary
Dicső-Erdődi Balázs
Életkora: -
386









2007 Mészáros András
2006 Borbély Dániel



Teniszpartner.hu SHOP

Napsütésben vagy télen a hidegben baseball sapkával védhetjük fejünket. Megrendelhetők sötétkék, világoskék, zöld, piros és fekete színekben.
Ára: 2ezer Ft.




Kellemes tenisz élményt nyujt a teniszpartner polo. Megrendelhetők narancs, zöld, fehér és rózsaszin színekben, S, M, L, XL, XXL méretekben..
Ára: 1500 Ft.




Egy kemény mérkőzés során szükséged lehet a teniszpartner törölközőre . Megrendelhető fehér színben.
Ára: 2000 Ft.




   
Amatőr Szabadtéri Teniszverseny a Bikáson és a Poén Teniszklubban

A következő forduló időpontja: 
  
2021 május 15 szombat 13.00
 

Helyszín: 9 pályán
11.ker Budapest, Bártfai út 52/b Bikás Teniszpályák. 4 salakos teniszpálya. Poén Teniszklub, Hamzsabégi út 64 4 salakos pályán.

Díjazás:
Győztesnek kupa, teniszpoló.
Nevezési díj: Szerda èjfèlig nevezve a nevezèsi díj 5000 Ft, utána nevezôknek 5500 Ft. Aki a kiírt időpontjára a verseny napján nem ér oda, annak nevezési díja 500 FT-al drágább.

Labda:
Soderling Clay Court   Nevezés:  
Listánál a jelentkezés gombot megnyomva, vagy a  verseny[kukac]teniszpartner.hu email címen.  

Versenyállomás lebonyolítója: 
 Varga Roland +36 70 313 0970


Jelentkezési sorrend Jobbak kategória:   Ilyés Rita , Pirityi András15.00 , Fodor András , Mátyás Kende , Regős Péter 13:00 Bikás , Dominik Bővíz Bikás 13:00 , Gyarmati Katalin , Tóth Dániel , Lanstiák Attila , Oláh Miklós , B. Katalin (Bikás) , Faragó Attila , Ádám Farkas [Jelentkezés] 

Jelentkezési sorrend Szebbek kategória:  [Jelentkezés]



VI. HEAD Hajdúnánási nyílt páros teniszverseny és wellness hétvége

Tenisz, fürdőzés, esti zenés bulik, jó hangulat...

A verseny időpontja: 2021. július 9-11.

Nulladik nap: Július 8. csütörtök

Helyszín: Hajdúnánás, Fürdő u. 7. (strand területén)

Versenyszámok: női, férfi, és vegyes páros, kategóriák

Jelentkezési határidő: 2021.07.05.

Pálya: 3 db salakos pálya

A verseny nevezési díja: 3.900.-Ft/fő/kategória (+kategória 2.000.-Ft)

Díjjazás: Kategóriánként 1-3 helyezett, egyedi okleveleket kap, és értékes Head díjazásban részesül! Továbbá Ausztriai hétvége, ill. egyéni profi teniszfotózás...
Lebonyolítás: csoportokban küzdenek a párok, majd helyosztók, 1 nyert 6-os szettig! 5-5 nél, 7-es tiebreak! Minimum 4-5 mérkőzés minden párosnak! 
 
Érdeklődni és jelentkezni: 2020.06.15-ig a nevezési díj befizetésével, az alábbi helyszíneken:
-Hajdúnánás, Napkelet Ajándék és Ékszer Üzlet, Kossuth u. 3. (h-p:9-17:30, szo:8:30-13:00)
-Budapest, TandT Head tenisz shop-ban, II.Lövőház u. 16. (h-p:10-18, szo:10-14)
-Budapest, Head Court - Teniszpálya, II.Mandula u. 3.
Előzetes regisztráció: nanas.teniszparos@gmail.com
Infó: Szatmári Zsolt:20-571-9344, Czingel Zoltán:30-398-1113, Hornung Péter:70-376-0639
Részletes versenykiírás és információ: www.headcourt.hu
Lebonyolítás: csoportokban, körmérkőzés, majd a csoportok 1-2 helyezettjei keresztbejátszanak az első 4 helyért! A csoportok 3-4.helyezettjei, szintén keresztbe játszanak egymással a helyosztó helyezésekért!
Szállás: Kétágyas szobákban, félpanziós ellátással, a fürdő területén, a teniszpályáktól pár méterre, korlátozott számban foglalhatók, a fenti információs telefonszámokon!
Fürdő: 14 hektáron fekvő fürdő, medencéin kívül csónakázó tó található a füves, gyönyörűen parkosított területen. 6 db kültéri medence, sport és termál, illetve gyerek medencékkel, csúszdákkal! www.nanasfurdo.hu
Várunk sok szeretettel!
A verseny megkezdéséig, a változtatások jogát fenntartjuk!
Az eddigi nevezők:
Női páros:1.Szabó Viktória-Kotosman Krisztina Db. 2.Ilyés Rita-Fejes Zsuzsi Bp. 3.?-Vicha Anett Bp. 4.Benedek Réka - Dr Filadelfi Szilvia Bp. 5.Diószegi Judit- Németh Éva Bp., 6.Hrabina Éva-Turmezey Luca Bp.
Férfi páros: 1.Wetzel Zoltán - Kis Szilárd. Pomáz, 2.Dr Nyéki Tamás - Szabó Péter.Bp, 3.Hornung Péter- Hámori Viktor. Bp, 4.Mauric Béla- és társa. Dabas, 5.Turczer Lászó-Kovácsik Rudolf Bp.
Vegyes páros:
1.Gyarmati Ádám-Kotosman Krisztina Db. 2.Ilyés Rita-Varga Géza Bp., 3.Fejes Zsuzsa-Varga Tamás Bp., 4.Vicha Anett-Kis Szilárd Biatorbágy, 5.?-Wetzel Zoltan Bp./Pomáz, 6.Hámori Viktor-Hámoriné Betti Bp. 7.Turczer László-Hrabina Éva Bp., 8. Turmezey Luca-?. Bp.



Élő tenisz eredmények --> Tábla megtekintése

# Játékos1 Játékos2 Pálya száma Tervezett kezdési időpont Mérközés állása Mérkőzés kezdete Mérkőzés vége Mérkőzés hossza


Kérjük, add nekünk az adód 1%-át! Támogasd a rendszeres teniszezést! A beérkező pénzt a teniszpartner keresés, amatőr verseny szervezés fejlesztésére fordítjuk. Szoltáltatásunk 17 éve minden évben új funkciókkal fejlődik!

Adószámunk: 18271522-1-43 Labdás Sportok Amatőr Szabadidősport Egyesület 1116 Bp Kondorosi út 10/a Bép fsz6.




Legutóbbi Amatőr Verseny táblája:


Bikásdomb és Poén Teniszklub Körverseny állomás______
2021-05-08
Verseny kódszáma:713


Jobbak kategória
Jakab Tamás
Major Dávid
Farkas Ádám
Ilyés Rita
Jakab Tamás
X 6:1 6:3 6:0
Major Dávid
1:6 X 5:7 6:3
Farkas Ádám
3:6 7:5 X 6:2
Ilyés Rita
0:6 3:6 2:6 X

Oláh Miklós2
Bővíz Dominik
Kende Mátyás
Majoros Krisztián
Oláh Miklós2
X 6:3 6:1 6:2
Bővíz Dominik
3:6 X 4:6 3:6
Kende Mátyás
1:6 6:4 X 6:3
Majoros Krisztián
2:6 6:3 3:6 X

Alexej Liszin
Szigeti Zsolt
Oberding Vilmos
Dobozy Dávid
Alexej Liszin
X 6:0 6:2 6:7
Szigeti Zsolt
0:6 X 3:6 2:6
Oberding Vilmos
2:6 6:3 X 1:6
Dobozy Dávid
7:6 6:2 6:1 X

Regős Péter
B. Kata
Csányi Dávid
Erdéli Krisztián
Regős Péter
X 6:0 1:6 6:0
B. Kata
0:6 X 1:6 3:6
Csányi Dávid
6:1 6:1 X 6:3
Erdéli Krisztián
0:6 6:3 3:6 X

Jin Hansuk
Molnár Roland
Kovács Szabolcs
Varga Oszkár
Jin Hansuk
X 6:0 6:2 2:6
Molnár Roland
0:6 X 0:6 1:6
Kovács Szabolcs
2:6 6:0 X 0:6
Varga Oszkár
6:2 6:1 6:0 X

Dévai Péter
Fülöp Attila
Melis György
Holovács Márk
Dévai Péter
X 6:3 6:3 :
Fülöp Attila
3:6 X 5:7 6:3
Melis György
3:6 7:5 X :
Holovács Márk
3:6 X



Alexej Liszin
Alexej Liszin
Csányi Dávid
6:2
Varga Oszkár
Varga Oszkár
6:2
Varga Oszkár
Dobozy Dávid
6:3 Győztes:
Varga Oszkár
Jin Hansuk
6:2
Jin Hansuk
Jakab Tamás
7:6
Oláh Miklós2
Oláh Miklós2
1:0
Oláh Miklós2
Fülöp Attila
6:2


Embed kód segítségével ezt a verseny táblát bárhova be tudod szúrni:

Link megmutatni az eredményeket:



Utolsó elötti Amatőr Verseny táblája:



Bikásdomb Körverseny állomás__________
2021-05-01
Verseny kódszáma:712


Jobbak kategória
Bodó Péter
B. Kata
Kende Mátyás
Bodó Péter
X : 6:1 7:5
X : :
B. Kata
1:6 X 1:6
Kende Mátyás
5:7 6:1 X

Matécsa Zoltán
Kovács László
Komáromi Bence
Kiss Barnabás
Matécsa Zoltán
X 6:3 6:2 6:4
Kovács László
3:6 X 5:7 :
Komáromi Bence
2:6 7:5 X 6:2
Kiss Barnabás
4:6 2:6 X

Regős Péter
Halmágyi Zsolt
Oberding Vilmos
Engel Ferenc
Regős Péter
X 6:1 6:2 :
Halmágyi Zsolt
1:6 X 6:2 6:4
Oberding Vilmos
2:6 2:6 X 6:2
Engel Ferenc
4:6 2:6 X

Oláh Miklós2
Borkovits Benedek
Kocsó Sándor
dr. Fazakas Beatrix
Oláh Miklós2
X 6:1 6:3 4:6
Borkovits Benedek
1:6 X 1:6 6:2
Kocsó Sándor
3:6 6:1 X 3:6
dr. Fazakas Beatrix
6:4 2:6 6:3 X

Pirityi András
Fodor András
Ladányi Kovács Zoltán
Kőházi Kis Miklós
Pirityi András
X 6:3 : 6:4
Fodor András
3:6 X 6:3 6:1
Ladányi Kovács Zoltán
3:6 X 3:6
Kőházi Kis Miklós
4:6 1:6 6:3 X

Dr Sarkadi Ágnes
Radó Péter
Marc Rylewski
Dr Sarkadi Ágnes
X 6:2 1:6
Radó Péter
2:6 X 6:2
Marc Rylewski
6:1 2:6 X



Regős Péter
Regős Péter
Borkovits Benedek
6:2
Radó Péter
Radó Péter
6:2
Radó Péter
Matécsa Zoltán
6:4 Győztes:
Bodó Péter
Bodó Péter
7:6
Bodó Péter
dr. Fazakas Beatrix
6:1
Bodó Péter
Marc Rylewski
6:4
Marc Rylewski
Oláh Miklós2
6:2


Embed kód segítségével ezt a verseny táblát bárhova be tudod szúrni:

Link megmutatni az eredményeket:






Ha van Facebook profilod beléphetsz
vele regisztráció nélkül.
Facebook belépés


E-mail:
Jelszó:
register

password

























Amatőr versenyek utolsó 100 mérkőzése:
Oláh Miklós2
Fülöp Attila
6:2
Oláh Miklós2
Jin Hansuk
1:0
Jin Hansuk
Jakab Tamás
7:6
Varga Oszkár
Oláh Miklós2
6:2
Varga Oszkár
Dobozy Dávid
6:3
Varga Oszkár
Alexej Liszin
6:2
Alexej Liszin
Csányi Dávid
6:2
Holovács Márk
Fülöp Attila
3:6
Melis György
Fülöp Attila
7:5
Melis György
Dévai Péter
3:6
Fülöp Attila
Dévai Péter
3:6
Varga Oszkár
Kovács Szabolcs
6:0
Varga Oszkár
Molnár Roland
6:1
Varga Oszkár
Jin Hansuk
6:2
Kovács Szabolcs
Molnár Roland
6:0
Kovács Szabolcs
Jin Hansuk
2:6
Molnár Roland
Jin Hansuk
0:6
Erdéli Krisztián
Csányi Dávid
3:6
Erdéli Krisztián
B. Kata
6:3
Erdéli Krisztián
Regős Péter
0:6
Csányi Dávid
B. Kata
6:1
Csányi Dávid
Regős Péter
6:1
B. Kata
Regős Péter
0:6
Dobozy Dávid
Oberding Vilmos
6:1
Dobozy Dávid
Szigeti Zsolt
6:2
Dobozy Dávid
Alexej Liszin
7:6
Oberding Vilmos
Szigeti Zsolt
6:3
Oberding Vilmos
Alexej Liszin
2:6
Szigeti Zsolt
Alexej Liszin
0:6
Majoros Krisztián
Kende Mátyás
3:6
Majoros Krisztián
Bővíz Dominik
6:3
Majoros Krisztián
Oláh Miklós2
2:6
Kende Mátyás
Bővíz Dominik
6:4
Kende Mátyás
Oláh Miklós2
1:6
Bővíz Dominik
Oláh Miklós2
3:6
Ilyés Rita
Farkas Ádám
2:6
Ilyés Rita
Major Dávid
3:6
Ilyés Rita
Jakab Tamás
0:6
Farkas Ádám
Major Dávid
7:5
Farkas Ádám
Jakab Tamás
3:6
Major Dávid
Jakab Tamás
1:6
Marc Rylewski
Oláh Miklós2
6:2
Bodó Péter
Marc Rylewski
6:4
Bodó Péter
dr. Fazakas Beatrix
6:1
Bodó Péter
Radó Péter
7:6
Radó Péter
Matécsa Zoltán
6:4
Radó Péter
Regős Péter
6:2
Regős Péter
Borkovits Benedek
6:2
Marc Rylewski
Radó Péter
2:6
Marc Rylewski
Dr Sarkadi Ágnes
6:1
Radó Péter
Dr Sarkadi Ágnes
2:6
Kőházi Kis Miklós
Ladányi Kovács Zoltán
6:3
Kőházi Kis Miklós
Fodor András
1:6
Kőházi Kis Miklós
Pirityi András
4:6
Ladányi Kovács Zoltán
Fodor András
3:6
Fodor András
Pirityi András
3:6
dr. Fazakas Beatrix
Kocsó Sándor
6:3
dr. Fazakas Beatrix
Borkovits Benedek
2:6
dr. Fazakas Beatrix
Oláh Miklós2
6:4
Kocsó Sándor
Borkovits Benedek
6:1
Kocsó Sándor
Oláh Miklós2
3:6
Borkovits Benedek
Oláh Miklós2
1:6
Engel Ferenc
Oberding Vilmos
2:6
Engel Ferenc
Halmágyi Zsolt
4:6
Oberding Vilmos
Halmágyi Zsolt
2:6
Oberding Vilmos
Regős Péter
2:6
Halmágyi Zsolt
Regős Péter
1:6
Kiss Barnabás
Komáromi Bence
2:6
Kiss Barnabás
Matécsa Zoltán
4:6
Komáromi Bence
Kovács László
7:5
Komáromi Bence
Matécsa Zoltán
2:6
Kovács László
Matécsa Zoltán
3:6
Kende Mátyás
B. Kata
6:1
Kende Mátyás
Bodó Péter
5:7
B. Kata
Bodó Péter
1:6
Jankó Zoltán
Cserneczky Zsolt
6:2
Oláh Miklós2
Jankó Zoltán
6:2
Oláh Miklós2
Bartha László
6:3
Piroska András
Fülöp Attila
6:1
Piroska András
Borkovits Benedek
6:3
Borkovits Benedek
Bodó Péter
7:6
Gyarmati Katalin
Fodor András
0:6
Gyarmati Katalin
Pirityi András
1:6
Gyarmati Katalin
Marcel de Bastos Eckstein
6:4
Fodor András
Pirityi András
5:7
Fodor András
Marcel de Bastos Eckstein
3:1
Pirityi András
Marcel de Bastos Eckstein
1:0
Fülöp Attila
Kovács László
6:4
Fülöp Attila
Kiss Barnabás
6:3
Fülöp Attila
Cserneczky Zsolt
0:6
Kovács László
Kiss Barnabás
6:7
Kovács László
Cserneczky Zsolt
1:6
Kiss Barnabás
Cserneczky Zsolt
0:6
Majoros Krisztián
Oláh Miklós2
2:6
Majoros Krisztián
Kende Mátyás
7:6
Majoros Krisztián
Borkovits Benedek
3:6
Oláh Miklós2
Kende Mátyás
6:3
Oláh Miklós2
Borkovits Benedek
6:3
Kende Mátyás
Borkovits Benedek
6:7
Bartha László
Kapor Zorán
6:0

Magunkról és marketing   |    Felhasználási feltételek   |    Adatkezelési szabályzat