Partner keresés Körverseny történelem PÁLYAFOGLALÓ





1
Hungary Bodó Péter
917
2
Hungary Pap Sanyi
876
3
Hungary Filip Krisztián
610
4
Hungary Katona Károly
553
5
Hungary Dorozsmai Gábor
549
6
Varga Boldizsár
513
7
Osváth Péter
509
8
Thurzó Pál
485
9
Hungary Lanstiák Attila
467
10
Hungary Márton István
411



Év végi ranglistavezetők:


2007 Mészáros András
2006 Borbély Dániel



Teniszpartner.hu SHOP

Napsütésben vagy télen a hidegben baseball sapkával védhetjük fejünket. Megrendelhetők sötétkék, világoskék, zöld, piros és fekete színekben.
Ára: 2ezer Ft.




Kellemes tenisz élményt nyujt a teniszpartner polo. Megrendelhetők narancs, zöld, fehér és rózsaszin színekben, S, M, L, XL, XXL méretekben..
Ára: 1500 Ft.




Egy kemény mérkőzés során szükséged lehet a teniszpartner törölközőre . Megrendelhető fehér színben.
Ára: 2000 Ft.







Horváth Péter (legjobbak kat. ) /TP ID:593/ aktivitása:

Pallós Attila Horváth Péter (legjobbak kat. ) 6:1
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-11-04
Bernsten Oscar Horváth Péter (legjobbak kat. ) 6:2
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-11-04
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Damir Letica 5:7
Bikás domb
Legjobbak 2015-04-05
Ilyés Rita Horváth Péter (legjobbak kat. ) 6:4
Bikás domb
Legjobbak 2015-04-05
Huszák János Horváth Péter (legjobbak kat. ) 6:1
Bikás domb
Legjobbak 2015-04-05
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Farkas Zoltán 7:6
Holiday Inn, Bikás Domb, Tétényi Korház verseny
Jobbak kategória 2014-10-04
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Bartha László 6:2
Holiday Inn, Bikás Domb, Tétényi Korház verseny
Jobbak kategória 2014-10-04
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Himics Miklós 6:3
Holiday Inn, Bikás Domb, Tétényi Korház verseny
Jobbak kategória 2014-10-04
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Hamar Ádám 9:3
Holiday Inn, Bikás Domb, Tétényi Korház verseny
Jobbak kategória 2014-10-04
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Erdei András (legjobbak kat.) 1:9
reneszánsz kupa
legjobbak 2014-03-09
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Szőke István 9:7
reneszánsz kupa
legjobbak 2014-03-09
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Szőke Balázs (legjobbak kat.) 6:3
reneszánsz kupa
legjobbak 2014-03-09
Szántó István (legjobbak kat.) Horváth Péter (legjobbak kat. ) 6:0
reneszánsz kupa
legjobbak 2014-03-09
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Szomolányi László (legjobbak kat.) 9:1
Legjobbak reneszánsza
legjobbak 2014-01-12
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Bazula Géza (Legjobbak kat.) 1:9
Legjobbak reneszánsza
legjobbak 2014-01-12
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Korecz Richárd 1:9
Poén Teniszklub, Tétényi Korház
Legjobbak kategória 2013-11-23
Horváth Péter (legjobbak kat. ) Keil Bálint 0:9
Poén Teniszklub, Tétényi Korház
Legjobbak kategória 2013-11-23
Horváth Péter (legjobbak kat. ) dr Kiss Tamás 2:6
Giga Open a régi Fonográfon
Jobbak kategória 2013-06-22
Gulyás Bálint Horváth Péter (legjobbak kat. ) 3:6
Giga Open a régi Fonográfon
Jobbak kategória 2013-06-22





Ha van Facebook profilod beléphetsz
vele regisztráció nélkül.
( ha gondod adódik, a facebook-on állítsd be az Elsődleges kapcsolattartási cím-edet ismét)



E-mail:
Jelszó:
register

password



Amatőr versenyek utolsó 100 mérkőzése:
Damir Letica
Titeice Dániel
6:2
Marc Rylewski
Damir Letica
6:4
Marc Rylewski
Bodó Péter
6:0
Kripner István
Marc Rylewski
6:3
Dmitry Zarutskiy
Szálteleki Ádám
6:0
Kripner István
Dmitry Zarutskiy
6:4
Kripner István
Oberding Vilmos
1:0
Gábor Miklós
Gyarmati Katalin
6:1
Gábor Miklós
Demjén Ferenc
3:6
Gábor Miklós
Gütler Emanuel
6:2
Gábor Miklós
Pintér Ancsa
6:1
Gyarmati Katalin
Pirityi András
0:6
Demjén Ferenc
Gütler Emanuel
4:6
Demjén Ferenc
Pintér Ancsa
6:0
Gütler Emanuel
Pirityi András
6:1
Gütler Emanuel
Pintér Ancsa
6:2
Pirityi András
Pintér Ancsa
6:1
Marc Rylewski
Pap Sanyi
6:2
Marc Rylewski
Damir Letica
2:6
Marc Rylewski
Kripner István
3:6
Pap Sanyi
Damir Letica
2:6
Pap Sanyi
Kripner István
2:6
Damir Letica
Kripner István
1:6
Király Zsolt
Ilyés Rita
6:2
Király Zsolt
Titeice Dániel
0:1
Király Zsolt
Bodó Péter
6:7
Ilyés Rita
Titeice Dániel
1:6
Ilyés Rita
Bodó Péter
2:6
Titeice Dániel
Bodó Péter
1:6
Oberding Vilmos
Szálteleki Ádám
6:2
Oberding Vilmos
Nagy Róbert
6:2
Oberding Vilmos
Keltai Endre
6:0
Szálteleki Ádám
Nagy Róbert
6:1
Szálteleki Ádám
Keltai Endre
6:3
Nagy Róbert
Keltai Endre
6:0
Varga Boldizsár
Dmitry Zarutskiy
4:6
Varga Boldizsár
Dorozsmai Gábor
7:6
Varga Boldizsár
Hesz Rudolf
2:6
Dmitry Zarutskiy
Dorozsmai Gábor
6:3
Dmitry Zarutskiy
Hesz Rudolf
6:2
Dorozsmai Gábor
Hesz Rudolf
1:6
Ilyés Rita
Titeice Dániel
2:6
Ilyés Rita
Varga Boldizsár
1:6
Nyguen Zoltán
Titeice Dániel
6:0
Nyguen Zoltán
Varga Boldizsár
5:7
Osváth Márton
Kocsis Márton
4:6
Osváth Márton
Dorozsmai Gábor
2:6
Kocsis Márton
Csizy Dezső
0:6
Kocsis Márton
Dorozsmai Gábor
5:7
Csizy Dezső
Dorozsmai Gábor
7:5
Habál László
Király Zsolt
1:6
Habál László
Pintér Ancsa
6:1
Habál László
Katona Károly
2:6
Király Zsolt
Pintér Ancsa
6:1
Király Zsolt
Katona Károly
3:6
Pintér Ancsa
Katona Károly
0:6
Cor Schlösser
Benedek Viktor
0:6
Cor Schlösser
Pap Sanyi
1:6
Benedek Viktor
Gyuricza Péter
2:6
Gyuricza Péter
Pap Sanyi
6:1
Ilyés Rita
Titeice Dániel
2:6
Nyguen Zoltán
Titeice Dániel
6:0
Nyguen Zoltán
Varga Boldizsár
1:6
Titeice Dániel
Varga Boldizsár
5:7
Osváth Márton
Kocsis Márton
4:6
Osváth Márton
Dorozsmai Gábor
2:6
Kocsis Márton
Csizy Dezső
0:6
Kocsis Márton
Dorozsmai Gábor
5:7
Csizy Dezső
Dorozsmai Gábor
7:5
Habál László
Király Zsolt
1:6
Habál László
Pintér Ancsa
6:1
Habál László
Katona Károly
2:6
Király Zsolt
Pintér Ancsa
6:1
Király Zsolt
Katona Károly
3:6
Pintér Ancsa
Katona Károly
0:6
Cor Schlösser
Benedek Viktor
0:6
Cor Schlösser
Pap Sanyi
1:6
Benedek Viktor
Gyuricza Péter
2:6
Gyuricza Péter
Pap Sanyi
6:1
SZőke Éva
Gyarmati Katalin
6:0
Molnár Kristóf
Maksay Gergő
6:3
Dorozsmai Gábor
Molnár Kristóf
7:6
Dorozsmai Gábor
Horváth Levente
6:0
Thurzó Pál
Dorozsmai Gábor
7:6
Joel Nino
Osváth Márton
6:1
Thurzó Pál
Joel Nino
6:2
Thurzó Pál
Varga Boldizsár
6:3
Gyarmati Katalin
Holovács Márk
6:3
Gyarmati Katalin
Demjén Ferenc
6:0
Gyarmati Katalin
Sótonyiné Hrehuss Nóra
6:3
Holovács Márk
Demjén Ferenc
0:6
Holovács Márk
Sótonyiné Hrehuss Nóra
6:3
Demjén Ferenc
Sótonyiné Hrehuss Nóra
6:0
Pintér Ancsa
Láda Hajnalka
6:2
Pintér Ancsa
Várszegi Kornélia
2:6
Pintér Ancsa
SZőke Éva
1:6
Láda Hajnalka
Várszegi Kornélia
6:4
Láda Hajnalka
SZőke Éva
1:6
Várszegi Kornélia
SZőke Éva
0:6
Molnár Kristóf
Horváth Levente
6:1
Molnár Kristóf
Dr Sarkadi Ágnes
6:1
Horváth Levente
Dr Sarkadi Ágnes
1:6
Pap Sanyi
Varga Boldizsár
1:6
Pap Sanyi
Oberding Vilmos
5:7
Joel Nino
Varga Boldizsár
7:6
Joel Nino
Oberding Vilmos
6:2
Varga Boldizsár
Oberding Vilmos
6:2
Rövid Szabolcs
Maksay Gergő
2:6
Rövid Szabolcs
Radnóti György
4:6
Rövid Szabolcs
Thurzó Pál
1:6
Maksay Gergő
Radnóti György
6:3
Maksay Gergő
Thurzó Pál
1:6
Radnóti György
Thurzó Pál
2:6
Dorozsmai Gábor
Osváth Márton
6:1
Dorozsmai Gábor
Bravics Endre
6:0
Dorozsmai Gábor
Keltai Endre
6:0
Osváth Márton
Bravics Endre
6:1
Osváth Márton
Keltai Endre
6:4
Bravics Endre
Keltai Endre
4:6
Dorozsmai Gábor
Katona Károly
6:4

Magunkról és marketing   |    Felhasználási feltételek   |    Adatkezelési szabályzat