Partner keresés Körverseny történelem PÁLYAFOGLALÓ





1
Hungary Bodó Péter
917
2
Hungary Pap Sanyi
876
3
Hungary Filip Krisztián
610
4
Hungary Katona Károly
553
5
Hungary Dorozsmai Gábor
549
6
Varga Boldizsár
513
7
Osváth Péter
509
8
Thurzó Pál
485
9
Hungary Lanstiák Attila
467
10
Hungary Márton István
411



Év végi ranglistavezetők:


2007 Mészáros András
2006 Borbély Dániel



Teniszpartner.hu SHOP

Napsütésben vagy télen a hidegben baseball sapkával védhetjük fejünket. Megrendelhetők sötétkék, világoskék, zöld, piros és fekete színekben.
Ára: 2ezer Ft.




Kellemes tenisz élményt nyujt a teniszpartner polo. Megrendelhetők narancs, zöld, fehér és rózsaszin színekben, S, M, L, XL, XXL méretekben..
Ára: 1500 Ft.




Egy kemény mérkőzés során szükséged lehet a teniszpartner törölközőre . Megrendelhető fehér színben.
Ára: 2000 Ft.







Titeice Dániel /TP ID:36/ aktivitása:

Titeice Dániel Bodó Péter 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-19
Ilyés Rita Titeice Dániel 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-19
Király Zsolt Titeice Dániel 0:1
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-19
Damir Letica Titeice Dániel 6:2
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-19
Titeice Dániel Varga Boldizsár 5:7
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-12
Nyguen Zoltán Titeice Dániel 6:0
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-12
Ilyés Rita Titeice Dániel 2:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-12
Nyguen Zoltán Titeice Dániel 6:0
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-12
Ilyés Rita Titeice Dániel 2:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-05-12
Titeice Dániel Kerekes Tibor 6:2
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-04-28
Katona Károly Titeice Dániel 5:7
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-04-28
Joel Nino Titeice Dániel 6:4
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-04-28
Titeice Dániel Jánosi Kristóf 7:5
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-04-28
Dorozsmai Gábor Titeice Dániel 6:2
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2018-04-28
Titeice Dániel Bodó Péter 1:9
Bikás domb
Jobbak 2018-04-14
Dmitry Zarutskiy Titeice Dániel 9:3
Bikás domb
Jobbak 2018-04-14
Titeice Dániel Katona Károly 3:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-24
Varga Andor Titeice Dániel 6:3
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-24
Thurzó Pál Titeice Dániel 6:4
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-24
Titeice Dániel Friedman Péter 4:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-17
Titeice Dániel Scherer Ferenc 6:2
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-17
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:1
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-17
Benedek Viktor Titeice Dániel 6:1
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-03-17
Titeice Dániel Nicolas 1:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-02-10
Titeice Dániel Tárai György 6:3
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-02-10
Titeice Dániel Reich Emil 6:7
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-02-10
Titeice Dániel Dorozsmai Gábor 0:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-01-13
Titeice Dániel Oberding Vilmos 6:5
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-01-13
Titeice Dániel Bordács Antal 4:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2018-01-13
Titeice Dániel Lanstiák Attila 1:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-30
Titeice Dániel Dorozsmai Gábor 3:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-30
Gyarmati Katalin Titeice Dániel 1:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-30
Titeice Dániel Márton István 0:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-16
Angyalfi Gábor Titeice Dániel 0:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-16
Maksay Gergő Titeice Dániel 6:4
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-16
Ilyés Rita Titeice Dániel 2:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-16
Titeice Dániel Pap Sanyi 7:5
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-02
Titeice Dániel Gönczi Sándor 6:7
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-02
Titeice Dániel Mihok Balázs 2:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-12-02
Titeice Dániel Bodó Péter 3:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-11-18
Titeice Dániel Varga Boldizsár 7:5
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-11-18
Lábadi József Titeice Dániel 0:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-11-18
Titeice Dániel Pap Sanyi 4:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-10-21
Gütler Emanuel Titeice Dániel 4:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-10-21
Nagy Zoltán2 Titeice Dániel 5:7
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-10-21
Gyarmati Katalin Titeice Dániel 0:6
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-10-21
Titeice Dániel Király Zsolt 3:5
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-10-21
Pap Sanyi Titeice Dániel 6:1
Bikás és Hauszmann
Jobbak 2017-10-21
Titeice Dániel Katona Károly 3:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-23
Gordos Balázs Titeice Dániel 7:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-23
Varga Boldizsár Titeice Dániel 4:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-23
Titeice Dániel Filip Krisztián 4:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-16
Varga Boldizsár Titeice Dániel 6:3
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-16
Benedek Zoltán Titeice Dániel 6:3
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-16
Titeice Dániel Gyimesi I. Levente 3:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-09
Titeice Dániel Joel Nino 3:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-09
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:3
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-09
Titeice Dániel Benedek Zoltán 6:3
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-02
Titeice Dániel Lanstiák Attila 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-02
Titeice Dániel Varga Boldizsár 6:1
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-09-02
Titeice Dániel Magos Oszkár 3:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-26
Titeice Dániel Tóth Sándor 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-26
Titeice Dániel Kovács András 6:2
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-26
Bodó Péter Titeice Dániel 7:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-26
Titeice Dániel Katona Károly 2:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-12
Ilyés Rita Titeice Dániel 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-12
Bartók János Titeice Dániel 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-12
Dorozsmai Gábor Titeice Dániel 7:5
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-08-12
Titeice Dániel Lanstiák Attila 2:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-07-01
Titeice Dániel Pótor Ádám 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-07-01
Titeice Dániel Király Zsolt 3:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-07-01
Titeice Dániel Farkas Zoltán 1:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-06-17
Titeice Dániel Zsoldos Gábor 7:6
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-06-17
Jáger Zoltán Titeice Dániel 6:1
Hauszmann Teniszpálya
Jobbak 2017-06-17
Titeice Dániel Tárai György 6:1
Bikás domb
Jobbak 2016-09-03
Titeice Dániel Katona Károly 2:6
Bikás domb
Jobbak 2016-09-03
Nyikin Vlagyimir Titeice Dániel 1:6
Bikás domb
Jobbak 2016-09-03
Dévai Péter Titeice Dániel 6:2
Bikás domb
Jobbak 2016-09-03
Titeice Dániel Katona Károly 4:6
Bikás domb
Jobbak 2016-08-20
Titeice Dániel Király Zsolt 6:2
Bikás domb
Jobbak 2016-08-20
Kiss Toma Titeice Dániel 4:6
Bikás domb
Jobbak 2016-08-20
Pap Sanyi Titeice Dániel 7:6
Bikás domb
Jobbak 2016-08-20
Gyarmati Katalin Titeice Dániel 0:6
Bikás domb
Jobbak 2016-08-13
Tuzson Viktória Titeice Dániel 0:6
Bikás domb
Jobbak 2016-08-13
Lábadi József Titeice Dániel 0:6
Bikás domb
Jobbak 2016-08-13
Hajós Attila Titeice Dániel 6:0
Bikás domb
Jobbak 2016-08-13
Titeice Dániel Bartók János 6:1
Bikás domb
Jobbak 2016-08-13
Titeice Dániel Nayden Zhekov 3:6
Bikás domb
Jobbak 2016-07-24
Titeice Dániel Csányi Molnár Károly 6:3
Bikás domb
Jobbak 2016-07-24
Ifj. Csányi Molnár Károly Titeice Dániel 6:3
Bikás domb
Jobbak 2016-07-24
Titeice Dániel Kápolnási Norbert 2:6
Bikás domb
Jobbak 2016-07-02
Titeice Dániel Dr Sarkadi Ágnes 2:6
Bikás domb
Jobbak 2016-07-02
Szép Tamás Titeice Dániel 7:5
Bikás domb
Jobbak 2016-07-02
Titeice Dániel Hamar Ádám 3:6
Bikás domb
Jobbak 2016-05-21
Titeice Dániel Vágusz Csaba 3:6
Bikás domb
Jobbak 2016-05-21
Titeice Dániel Tóth János 3:6
Bikás domb
Jobbak 2016-05-21
Titeice Dániel Bodó Péter 2:6
Bikás domb
Jobbak 2016-05-07
Titeice Dániel Gyimesi Katalin 4:6
Bikás domb
Jobbak 2016-05-07
Titeice Dániel Kovács András 6:3
Bikás domb
Jobbak 2016-05-07
Titeice Dániel Enyedi Gergely 0:6
Bikás domb
Jobbak 2016-04-30
Titeice Dániel Csizy Dezső 0:6
Bikás domb
Jobbak 2016-04-30
Titeice Dániel Jánosi Kristóf 3:6
Bikás domb
Jobbak 2016-04-30
Titeice Dániel Petrucsik Gábor 2:6
Bikás és Poén
Jobbak 2016-04-09
Titeice Dániel File Gábor 6:1
Bikás és Poén
Jobbak 2016-04-09
Titeice Dániel Bartók János 6:4
Bikás és Poén
Jobbak 2016-04-09
Titeice Dániel Fabók János 0:6
Bikás és Poén
Jobbak 2016-02-20
Titeice Dániel Nagy Róbert 6:1
Bikás és Poén
Jobbak 2016-02-20
Fodor Tamás Titeice Dániel 6:1
Bikás és Poén
Jobbak 2016-02-20
Titeice Dániel Halász Gábor 2:9
Bikás és Poén
Jobbak 2016-01-30
Hronyecz János Titeice Dániel 9:2
Bikás és Poén
Jobbak 2016-01-30
Titeice Dániel Jin Hansuk 0:6
Bikás és Poén
Jobbak 2015-12-12
Titeice Dániel Gönczi Sándor 0:6
Bikás és Poén
Jobbak 2015-12-12
Titeice Dániel Himics Miklós 6:4
Bikás és Poén
Jobbak 2015-12-12
Titeice Dániel Árok Zoltán 1:6
Bikás + Poén
Jobbak 2015-11-14
Titeice Dániel Márki Ferenc 1:6
Bikás + Poén
Jobbak 2015-11-14
Gyarmati Katalin Titeice Dániel 1:6
Bikás + Poén
Jobbak 2015-11-14
Titeice Dániel Kápolnási Norbert 0:6
Bikás + Poén
Jobbak 2015-11-07
Németh Zoltán Titeice Dániel 6:0
Bikás + Poén
Jobbak 2015-11-07
Titeice Dániel Árok Zoltán 4:9
Poén teniszklub
Jobbak 2015-06-20
Titeice Dániel Dudás Péter 7:9
Poén teniszklub
Jobbak 2015-06-20
Titeice Dániel Tóth Sándor 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak 2015-03-07
Titeice Dániel Fabók János 2:6
Poén Teniszklub
Jobbak 2015-03-07
Titeice Dániel Damir Letica 2:6
Poén Teniszklub, Bikás Domb Open
Legjobbak kategória 2014-11-01
Titeice Dániel Varga Roland 2:6
Poén Teniszklub, Bikás Domb Open
Legjobbak kategória 2014-11-01
Titeice Dániel Rum Attila 6:4
Poén Teniszklub, Bikás Domb Open
Legjobbak kategória 2014-11-01
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:4
Poén Teniszklub Téli Szezonnyitó
Szebbek kategória 2014-10-25
Titeice Dániel Csajtai Krisztina 6:2
Poén Teniszklub Téli Szezonnyitó
Szebbek kategória 2014-10-25
Pirityi András Titeice Dániel 2:6
Poén Teniszklub Téli Szezonnyitó
Szebbek kategória 2014-10-25
Garamvölgyi Erika (Szebbek kat.) Titeice Dániel 6:3
Poén Teniszklub Téli Szezonnyitó
Szebbek kategória 2014-10-25
Titeice Dániel Pap Sanyi 0:6
Wimbledon Slam Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2014-07-05
Jánosi Kristóf Titeice Dániel 1:6
Wimbledon Slam Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2014-07-05
Örfi Erik Titeice Dániel 6:0
Wimbledon Slam Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2014-07-05
Király Nóra Titeice Dániel 0:6
Roland Garros Slam verseny
Jobbak kategória 2014-06-07
Katona Károly Titeice Dániel 5:7
Roland Garros Slam verseny
Jobbak kategória 2014-06-07
Himics Miklós Titeice Dániel 3:6
Roland Garros Slam verseny
Jobbak kategória 2014-06-07
Hronyecz János Titeice Dániel 6:0
Roland Garros Slam verseny
Jobbak kategória 2014-06-07
Titeice Dániel Hamar Ádám 4:6
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-05-10
Katona Károly Titeice Dániel 6:1
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-05-10
Kiss Zsolt Titeice Dániel 6:0
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-05-10
Huszák János Titeice Dániel 6:4
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-05-10
Titeice Dániel Hamar Ádám 4:6
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-19
Titeice Dániel Nagy Péter2 1:6
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-19
Titeice Dániel Cor Schlösser 7:6
Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-19
Titeice Dániel Gerencsér József 6:7
Poén Teniszklub - Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-05
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:3
Poén Teniszklub - Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-05
Titeice Dániel Bíró Géza 6:0
Poén Teniszklub - Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-05
Katona Károly Titeice Dániel 7:5
Poén Teniszklub - Park Teniszklub
Jobbak kategória 2014-04-05
Titeice Dániel Katona Károly 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-10-12
Titeice Dániel Simon László 6:0
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-10-12
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:7
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-10-12
Titeice Dániel Hamar Ádám 4:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-09-28
Sálek Csaba Titeice Dániel 6:1
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-09-28
Georgi Kornél Titeice Dániel 2:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-09-28
Titeice Dániel Georgi Kornél 3:6
Balaton Open a Kupa Libre elött
Jobbak kategória 2013-08-17
Titeice Dániel Halász Gábor 1:6
Balaton Open a Kupa Libre elött
Jobbak kategória 2013-08-17
Titeice Dániel Árok Zoltán 4:6
Poén Teniszklub
Jobbak 2013-07-06
Titeice Dániel Radványi Attila 6:2
Poén Teniszklub
Jobbak 2013-07-06
Király Zsolt Titeice Dániel 6:1
Poén Teniszklub
Jobbak 2013-07-06
Titeice Dániel Dobák Tamás 3:6
Giga Open a régi Fonográfon
Jobbak kategória 2013-06-22
Titeice Dániel Tóth Sándor 0:6
Giga Open a régi Fonográfon
Jobbak kategória 2013-06-22
Titeice Dániel Pap Sanyi 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-05-11
Titeice Dániel Policsányi Gyula 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-05-11
Markovics Márk Titeice Dániel 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-05-11
Titeice Dániel Huszák János 5:7
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-02-02
Titeice Dániel Németh Gergely 6:4
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-02-02
Halász Brigitta Titeice Dániel 6:3
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2013-02-02
Dudás Péter Titeice Dániel 1:6
Kondorosi
Szebbek kategória 2012-09-08
Németh Gergely Titeice Dániel 6:2
Kondorosi
Szebbek kategória 2012-09-08
Pirityi András Titeice Dániel 4:6
Kondorosi
Szebbek kategória 2012-09-08
Titeice Dániel Szőke István 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-04-07
Titeice Dániel Prisztóka Csaba 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-04-07
Titeice Dániel Szőke István 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-04-07
Titeice Dániel Prisztóka Csaba 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-04-07
Titeice Dániel Lanstiák Attila 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-02-11
Titeice Dániel Németh Attila 7:5
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-02-11
Király Zsolt Titeice Dániel 6:3
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-02-11
Titeice Dániel Czuppon Péter 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-01-21
Titeice Dániel Szőke István 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-01-21
Titeice Dániel Tóth János 2:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-01-14
Titeice Dániel Reich Emil 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-01-14
Titeice Dániel Lanstiák Attila 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2012-01-14
Titeice Dániel Katona Károly 4:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2011-12-17
Tóth Sándor Titeice Dániel 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2011-12-17
Titeice Dániel Németh Gergely 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-11-26
Titeice Dániel Daku Dániel 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-11-26
Titeice Dániel Stefano Zerulo 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-11-26
Titeice Dániel Almási Norbert 6:1
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-11-19
Németh Gergely Titeice Dániel 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-11-19
Tóth János Titeice Dániel 6:3
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-11-19
Titeice Dániel Pap Sanyi 2:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-09-24
Lovas Endre Titeice Dániel 6:3
Sportmax
Jobbak kategória 2011-09-24
Tóth Axel Titeice Dániel 3:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-09-24
Titeice Dániel Pap Sanyi 3:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-09-11
Titeice Dániel Lakatos István 4:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-09-11
Falus Nándor Titeice Dániel 6:1
Sportmax
Jobbak kategória 2011-09-11
Titeice Dániel Dudás Péter 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-08-27
Falus Nándor Titeice Dániel 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-08-27
Titeice Dániel Vad Károly 6:0
Sportmax
Szebbek kategória 2011-08-27
Titeice Dániel Falus Nándor 6:3
Sportmax
Szebbek kategória 2011-08-27
Titeice Dániel Dudás Péter 6:2
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-08-06
Titeice Dániel Falus Nándor 2:6
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-08-06
Titeice Dániel Rakoczai Sándor 6:2
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-08-06
Bíró Henrietta Titeice Dániel 4:6
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-08-06
Titeice Dániel Bakos Roland 6:2
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-08-06
Tálas Tibor Titeice Dániel 6:4
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-08-06
Titeice Dániel Csordás Csaba 4:6
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-30
Titeice Dániel Falus Nándor 6:3
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-30
Titeice Dániel Veres Attila 2:6
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-30
Titeice Dániel Tálas Tibor 5:7
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-09
Titeice Dániel Himics Miklós 6:3
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-09
Titeice Dániel Papp Attila 0:6
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-09
Titeice Dániel Vad Károly 7:5
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-09
Titeice Dániel Vad Károly 6:1
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-03
Titeice Dániel Gulyás Bálint 6:1
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-03
Titeice Dániel Bakos Roland 6:2
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-03
Bakos Roland Titeice Dániel 6:1
Sportmax
Gyakorlottabbak 2011-07-03
Titeice Dániel Ilyés Rita 7:6
Sportmax
Szebbek kategória 2011-06-25
Veres Attila Titeice Dániel 3:6
Sportmax
Szebbek kategória 2011-06-25
Kiesler Tibor Titeice Dániel 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-06-25
Titeice Dániel Zsilka Péter 6:0
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Bíró Henrietta 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Kulcsár Julia 6:0
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Keresztesi Aranka 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Zsilka Péter 6:0
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Bíró Henrietta 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Kulcsár Julia 6:0
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Keresztesi Aranka 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-05-07
Titeice Dániel Várhelyi Réka 6:1
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-23
Titeice Dániel Kulcsár Julia 6:3
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-23
Titeice Dániel Ilyés Rita 7:6
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-23
Titeice Dániel Lovas Erzsébet (Szebbek kat.) 6:1
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-23
Titeice Dániel Werschitz Ottó (Szebbek kat.) 6:2
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-23
Titeice Dániel Keresztesi Aranka 6:1
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-16
Titeice Dániel Olejár Erzsébet 2:6
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-16
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 3:6
Sportmax
Szebbek kategória 2011-04-16
Titeice Dániel Lanstiák Attila 1:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-04-02
Titeice Dániel Tóth Sándor 0:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-04-02
Titeice Dániel Szőke Balázs (legjobbak kat.) 1:6
Sportmax
Jobbak kategória 2011-04-02
Titeice Dániel Kulcsár Julia 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-03-12
Titeice Dániel Szirbik Eleonóra 6:3
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-03-12
Titeice Dániel Gulyás Bálint 6:1
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-03-12
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 2:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-03-12
Titeice Dániel Telek Zsolt 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2011-03-05
Titeice Dániel Németh Zoltán 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2011-03-05
Titeice Dániel Megyeri Attila 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2011-03-05
Titeice Dániel Ilyés Rita 3:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-02-12
Kulcsár Julia Titeice Dániel 1:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-02-12
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 2:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-02-12
Lipták László Titeice Dániel 6:1
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-02-12
Sipos László (Szebbek kat.) Titeice Dániel 7:5
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-15
Szentgyörgyi István Titeice Dániel 6:1
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-15
Demjén Ferenc Titeice Dániel 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-15
Titeice Dániel Werschitz Ottó (Szebbek kat.) 6:2
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-08
Titeice Dániel Csajtai Krisztina 3:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-08
Stefano Zerulo Titeice Dániel 7:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-08
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-02
Titeice Dániel Szirbik Eleonóra 6:1
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2011-01-02
Titeice Dániel Werschitz Ottó (Szebbek kat.) 6:3
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-12-18
Kulcsár Julia Titeice Dániel 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-12-18
Sápszky Kata Titeice Dániel 0:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-12-18
Titeice Dániel Rendes Alina 6:3
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-12-04
Titeice Dániel Sipos László (Szebbek kat.) 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-12-04
Ilyés Rita Titeice Dániel 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-12-04
Titeice Dániel Hronyecz János 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-11-27
Titeice Dániel Huszák János 3:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-11-27
Király Zsolt Titeice Dániel 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-11-27
Titeice Dániel Berencsy Máté 5:7
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-13
Titeice Dániel Joó Tamás (Szebbek kat.) 6:2
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-13
Sipos László (Szebbek kat.) Titeice Dániel 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-13
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 3:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-06
Ilyés Rita Titeice Dániel 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-06
Sipos László (Szebbek kat.) Titeice Dániel 3:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-06
Joó Tamás (Szebbek kat.) Titeice Dániel 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-11-06
Titeice Dániel Katona Károly 7:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-10-23
Titeice Dániel Pap Sanyi 5:7
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-10-23
Péterfy András Titeice Dániel 6:0
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-10-23
Titeice Dániel Werschitz Ottó (Szebbek kat.) 1:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-10-16
Titeice Dániel Sipos László (Szebbek kat.) 6:3
Infopark
Szebbek kategória 2010-10-16
Ilyés Rita Titeice Dániel 6:3
Infopark
Szebbek kategória 2010-10-16
Titeice Dániel Varga Géza 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-10-16
Reich Péter Titeice Dániel 6:0
Infopark
Jobbak kategória 2010-10-16
Titeice Dániel Hronyecz János 2:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-09-18
Titeice Dániel Bócsa András 3:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-09-18
Titeice Dániel Lonsták Árpád 4:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-09-18
Titeice Dániel Klimasevszky András 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-09-04
Godó Ferenc Titeice Dániel 6:4
Infopark
Jobbak kategória 2010-09-04
Titeice Dániel Almási Norbert 6:2
Infopark
Szebbek kategória 2010-08-28
Titeice Dániel Sipos László (Szebbek kat.) 6:2
Infopark
Szebbek kategória 2010-08-28
Ilyés Rita Titeice Dániel 2:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-08-28
Titeice Dániel Hronyecz János 3:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-08-14
Rum Attila Titeice Dániel 7:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-08-14
Szklenárik György Titeice Dániel 6:0
Infopark
Jobbak kategória 2010-08-14
Titeice Dániel Hajós Attila 1:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-07-24
Titeice Dániel Erdős György 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-07-24
Gáldi Ákos Titeice Dániel 6:3
Infopark
Jobbak kategória 2010-07-24
Titeice Dániel Csajtai Krisztina 6:4
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-17
Titeice Dániel Werschitz Ottó (Szebbek kat.) 6:3
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-17
Ilyés Rita Titeice Dániel 1:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-17
Berencsy Máté Titeice Dániel 6:2
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-17
Perecz Attila Titeice Dániel 1:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-03
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 1:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-03
Sipos László (Szebbek kat.) Titeice Dániel 6:7
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-03
Szép Péter Titeice Dániel 4:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-07-03
Titeice Dániel Schneider Tamás 6:2
Infopark
Jobbak kategória 2010-06-12
Kovács Szabolcs Titeice Dániel 6:1
Infopark
Jobbak kategória 2010-06-12
Kodály Zoltán Titeice Dániel 6:1
Infopark
Jobbak kategória 2010-06-12
Titeice Dániel Werschitz Ottó (Szebbek kat.) 6:3
Infopark
Szebbek kategória 2010-06-05
Perecz Attila Titeice Dániel 4:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-06-05
Sipos László (Szebbek kat.) Titeice Dániel 2:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-06-05
Titeice Dániel Ilyés Rita 6:7
Infopark
Szebbek kategória 2010-05-08
Sipos László (Szebbek kat.) Titeice Dániel 4:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-05-08
Ryszka Árpád Titeice Dániel 1:6
Infopark
Szebbek kategória 2010-05-08
Titeice Dániel Godó Ferenc 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-04-17
Titeice Dániel Szik László 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2010-04-17
Takács Attila Titeice Dániel 6:0
Infopark
Jobbak kategória 2010-04-17
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 4:6
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-03-06
Csizy Gergely Titeice Dániel 6:3
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-03-06
Csizy Balázs Titeice Dániel 6:4
Poén Teniszklub
Szebbek kategória 2010-03-06
Titeice Dániel Katona Károly 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-01-23
Werschitz Ottó (Szebbek kat.) Titeice Dániel 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-01-23
Lovas Endre Titeice Dániel 6:1
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2010-01-23
Titeice Dániel Jánosi Kristóf 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-28
Titeice Dániel Radványi Attila 2:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-28
Titeice Dániel Katona Károly 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-28
Titeice Dániel Katona Károly 2:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-14
Lanstiák Attila Titeice Dániel 6:0
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-14
Jakab Tamás Titeice Dániel 6:0
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-14
Titeice Dániel Botond Jusztin 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-07
Sálek Csaba Titeice Dániel 6:0
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-11-07
Titeice Dániel Sálek Csaba 0:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-10-31
Titeice Dániel Katona Károly 2:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-10-31
Titeice Dániel Németh Antal 1:6
Poén Teniszklub
Jobbak kategória 2009-10-31
Titeice Dániel Pap Sanyi 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2009-10-10
Titeice Dániel Fáry Zsigmond 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2009-10-10
Titeice Dániel Reich Péter 1:6
Infopark
Jobbak kategória 2009-10-10
Titeice Dániel Pap Sanyi 1:6
Infopark
Jobbak kategória 2009-10-03
Titeice Dániel Reich Péter 0:6
Infopark
Jobbak kategória 2009-10-03
Titeice Dániel Krajnyik Zsolt 2:6
Infopark
Jobbak kategória 2009-10-03





Ha van Facebook profilod beléphetsz
vele regisztráció nélkül.
( ha gondod adódik, a facebook-on állítsd be az Elsődleges kapcsolattartási cím-edet ismét)



E-mail:
Jelszó:
register

password



Amatőr versenyek utolsó 100 mérkőzése:
Damir Letica
Titeice Dániel
6:2
Marc Rylewski
Damir Letica
6:4
Marc Rylewski
Bodó Péter
6:0
Kripner István
Marc Rylewski
6:3
Dmitry Zarutskiy
Szálteleki Ádám
6:0
Kripner István
Dmitry Zarutskiy
6:4
Kripner István
Oberding Vilmos
1:0
Gábor Miklós
Gyarmati Katalin
6:1
Gábor Miklós
Demjén Ferenc
3:6
Gábor Miklós
Gütler Emanuel
6:2
Gábor Miklós
Pintér Ancsa
6:1
Gyarmati Katalin
Pirityi András
0:6
Demjén Ferenc
Gütler Emanuel
4:6
Demjén Ferenc
Pintér Ancsa
6:0
Gütler Emanuel
Pirityi András
6:1
Gütler Emanuel
Pintér Ancsa
6:2
Pirityi András
Pintér Ancsa
6:1
Marc Rylewski
Pap Sanyi
6:2
Marc Rylewski
Damir Letica
2:6
Marc Rylewski
Kripner István
3:6
Pap Sanyi
Damir Letica
2:6
Pap Sanyi
Kripner István
2:6
Damir Letica
Kripner István
1:6
Király Zsolt
Ilyés Rita
6:2
Király Zsolt
Titeice Dániel
0:1
Király Zsolt
Bodó Péter
6:7
Ilyés Rita
Titeice Dániel
1:6
Ilyés Rita
Bodó Péter
2:6
Titeice Dániel
Bodó Péter
1:6
Oberding Vilmos
Szálteleki Ádám
6:2
Oberding Vilmos
Nagy Róbert
6:2
Oberding Vilmos
Keltai Endre
6:0
Szálteleki Ádám
Nagy Róbert
6:1
Szálteleki Ádám
Keltai Endre
6:3
Nagy Róbert
Keltai Endre
6:0
Varga Boldizsár
Dmitry Zarutskiy
4:6
Varga Boldizsár
Dorozsmai Gábor
7:6
Varga Boldizsár
Hesz Rudolf
2:6
Dmitry Zarutskiy
Dorozsmai Gábor
6:3
Dmitry Zarutskiy
Hesz Rudolf
6:2
Dorozsmai Gábor
Hesz Rudolf
1:6
Ilyés Rita
Titeice Dániel
2:6
Ilyés Rita
Varga Boldizsár
1:6
Nyguen Zoltán
Titeice Dániel
6:0
Nyguen Zoltán
Varga Boldizsár
5:7
Osváth Márton
Kocsis Márton
4:6
Osváth Márton
Dorozsmai Gábor
2:6
Kocsis Márton
Csizy Dezső
0:6
Kocsis Márton
Dorozsmai Gábor
5:7
Csizy Dezső
Dorozsmai Gábor
7:5
Habál László
Király Zsolt
1:6
Habál László
Pintér Ancsa
6:1
Habál László
Katona Károly
2:6
Király Zsolt
Pintér Ancsa
6:1
Király Zsolt
Katona Károly
3:6
Pintér Ancsa
Katona Károly
0:6
Cor Schlösser
Benedek Viktor
0:6
Cor Schlösser
Pap Sanyi
1:6
Benedek Viktor
Gyuricza Péter
2:6
Gyuricza Péter
Pap Sanyi
6:1
Ilyés Rita
Titeice Dániel
2:6
Nyguen Zoltán
Titeice Dániel
6:0
Nyguen Zoltán
Varga Boldizsár
1:6
Titeice Dániel
Varga Boldizsár
5:7
Osváth Márton
Kocsis Márton
4:6
Osváth Márton
Dorozsmai Gábor
2:6
Kocsis Márton
Csizy Dezső
0:6
Kocsis Márton
Dorozsmai Gábor
5:7
Csizy Dezső
Dorozsmai Gábor
7:5
Habál László
Király Zsolt
1:6
Habál László
Pintér Ancsa
6:1
Habál László
Katona Károly
2:6
Király Zsolt
Pintér Ancsa
6:1
Király Zsolt
Katona Károly
3:6
Pintér Ancsa
Katona Károly
0:6
Cor Schlösser
Benedek Viktor
0:6
Cor Schlösser
Pap Sanyi
1:6
Benedek Viktor
Gyuricza Péter
2:6
Gyuricza Péter
Pap Sanyi
6:1
SZőke Éva
Gyarmati Katalin
6:0
Molnár Kristóf
Maksay Gergő
6:3
Dorozsmai Gábor
Molnár Kristóf
7:6
Dorozsmai Gábor
Horváth Levente
6:0
Thurzó Pál
Dorozsmai Gábor
7:6
Joel Nino
Osváth Márton
6:1
Thurzó Pál
Joel Nino
6:2
Thurzó Pál
Varga Boldizsár
6:3
Gyarmati Katalin
Holovács Márk
6:3
Gyarmati Katalin
Demjén Ferenc
6:0
Gyarmati Katalin
Sótonyiné Hrehuss Nóra
6:3
Holovács Márk
Demjén Ferenc
0:6
Holovács Márk
Sótonyiné Hrehuss Nóra
6:3
Demjén Ferenc
Sótonyiné Hrehuss Nóra
6:0
Pintér Ancsa
Láda Hajnalka
6:2
Pintér Ancsa
Várszegi Kornélia
2:6
Pintér Ancsa
SZőke Éva
1:6
Láda Hajnalka
Várszegi Kornélia
6:4
Láda Hajnalka
SZőke Éva
1:6
Várszegi Kornélia
SZőke Éva
0:6
Molnár Kristóf
Horváth Levente
6:1
Molnár Kristóf
Dr Sarkadi Ágnes
6:1
Horváth Levente
Dr Sarkadi Ágnes
1:6
Pap Sanyi
Varga Boldizsár
1:6
Pap Sanyi
Oberding Vilmos
5:7
Joel Nino
Varga Boldizsár
7:6
Joel Nino
Oberding Vilmos
6:2
Varga Boldizsár
Oberding Vilmos
6:2
Rövid Szabolcs
Maksay Gergő
2:6
Rövid Szabolcs
Radnóti György
4:6
Rövid Szabolcs
Thurzó Pál
1:6
Maksay Gergő
Radnóti György
6:3
Maksay Gergő
Thurzó Pál
1:6
Radnóti György
Thurzó Pál
2:6
Dorozsmai Gábor
Osváth Márton
6:1
Dorozsmai Gábor
Bravics Endre
6:0
Dorozsmai Gábor
Keltai Endre
6:0
Osváth Márton
Bravics Endre
6:1
Osváth Márton
Keltai Endre
6:4
Bravics Endre
Keltai Endre
4:6
Dorozsmai Gábor
Katona Károly
6:4

Magunkról és marketing   |    Felhasználási feltételek   |    Adatkezelési szabályzat