Partner keresés Körverseny történelem PÁLYAFOGLALÓ




1
Hungary
Dévai Péter
Életkora: -
724
2
Hungary
Kovács Zoli
Életkora: -
585
3
Turkey
Erdal Demirci
Életkora: -
495
4
Hungary
Oberding Vilmos
Életkora: -
382
5
Szatmári István
Életkora: -
356
6
Hungary
Bodó Péter
Életkora: 46
343
7
Hungary
dr. Fazakas Beatrix
Életkora: -
321
8
Zsolt Levente
Életkora: -
304
9
Hungary
Gönczi Sándor
Életkora: -
279
10
Hungary
Benedek Zoltán
Életkora: -
250






Teniszedzőként cikkeket publikálhatsz itt!

A cikk publikálásában olyan információt közölj, ami használható ötleteket ad a teniszezők számára. Edzés elmélet, drill gyakorlás, stratédiák...
Kinek jó ez a szolgáltatás?
-Jó az amatör játékosoknak, mert számukra hasznosítható tudást találhatnak itt.
-Jó az edzőknek, mert ez egy rendkívül jó reklám nekik. Ha egy jó minőségű, hasznos cikket publikálsz az elérhetőségeddel, akkor valószínüleg többen keresni fognak, hogy oktasd őket.
Hogyan tudsz cikket beküldeni?
Küld el cikkedet a cikk(kukac)teniszedzo.hu email címre!

Federer blokkolt return-je


1. Federer térdből rendkívül mélyen a labda alá megy. Ilyen testhelyzetből könnyebb a labdát blokkolni.
2. A jobb lábfejét teljesen egyenesen tartja, a hátsú hajlított lába segít számára az egyensúlyozásban.
3. Ennél az ütésnél érdemes jol kifordulnod vállal. Ez rendkívül nehéz persze, mivel a labda nagyon gyorsan jön feléd és így nem marad sokszor elég időd.
4. Könyöke nyujtott állásban van.
5. Folyamatosan tekinteteddel a labdát kell figyelned, semmi másra nem figyelhetsz.
6. A bal keze a mozdulat kiegyensúlyozását végzi. Ha szépen hátrafeszíted ütés közben a bal kezedet, akkor a lendület nem fogja beforgatni a törzsedet.

Cikket a tennis.com oldal cikkét átdolgozva írta Varga Roland.
Elérhetősége: roland(kukac)teniszedzo.hu Tel: 00 36 70 313-0970







Szávay Ági kétkezes fonákja

Az utóbbi időben sokan mondták, hogy Szávay Ági kétkezes fonákja a legjobb a világon. Nem hiába foglalkozott a tennis.com Federed egykezes fonákja mellett a Ági kétkezes fonákjával. Ime a cikk lényege számunkra érthető nyelvezetben.
1. Ági előkészítése tökéletes. A jobb kezével majdnem úgy fogja az ütőt, mint ahogy egykezes fonáknál szokásos. Ági kezei lazán kényesen állnak ütés közben, ez biztosítja számára majd a teniszütő sebességét. Ütés végén Ági szépen belemozog az ütésbe.
2. A labda a képbe még nem érkezett meg, de Szávay már készen áll a megfelelő helyen. Renkívül jó egyensúlyban áll itt, nem döl se előre se hátra. Követi a labda közledését a vállán keresztül figyelve azt. Legfontosabb talán, hogy a testsúlyát már a bal lábára helyezte át. Figyeld meg a vállának és törzsének a fordítását.
3. Ezen a képen Ági ütője már teljesen hátra van engedve. Lendítés elötti állapotban található. Ilyenkor kicsit leengedi az ütőjének a fejét, ezzel könnyebben meg tudja pörgetni a labdát. Érdemes megfigyelni még, hogy a testsúlya egészen hátra van helyezve, amit az ütés során szépen belemozgat az ütésbe.
4. Ági találati pontja a labdába jó, térde szép hajlított helyzetben található. Amatör játékosoknak ennyire a térdét ennyire bahajlítani nem ajánlom. Ehez speciális izomzatra van szükség. Megfigyelhető, hogy Ági törzse és válla szépen egyszerre fordul. Ugyanakkor a tekintetét le nem veszi a labdáról. Ez fontos pont. A bal keze vezeti meg a kétkezes fonáknál az ütést.
5. Az ütés talán legfontosabb része. Ági gyönyörűen előredobja az ütőt, hagyja szépen kifutni előre. Látható, hogy milyen előre futott ki az ütő. Eközben tökéletesen kontrolálja a mozdulatot.
6. Ez a két az ütés utáni egyensúly megtalálását szemlélteti. Fontos, hogy ütés után ne dölj hátra, a fejed a halóval szemben álljon. Ági testsúlya ilyenkor már áthelyeződött az első lábára. Ebből a testhelyzetből már könnyen meg tud indulni a következő labdára.

Cikket a tennis.com oldal cikkét átdolgozva írta Varga Roland.
Elérhetősége: roland(kukac)teniszedzo.hu Tel: 00 36 70 313-0970






A röptejáték

A röpte a teniszben bár egyszerünek tünik mégis az egyik legnehezebb ütés. Az egyik kardinális kérdés, hogy hol érdemes eltalálni a röptét. A magasabb lassúbb labdákat amennyire csak lehet magunk elött érdemes eltalálni. A mélyebb labdáknak akkor tudunk jó kontrolt biztosítani, ha kicsit hátrébb engedjük a labdát, azonban még mindig a testünk elött találjuk el azt. Rengeteget tud segíteni a játékunkon, ha például Michael Llodra mérkőzéseit megtekintjük. Ö a profi tenisz talán legjobban röptéző játékosa, rendkívül szép mozdulatokkal nagyon jó helyeken találja el röpténél a labdákat. Mivel amint teheti állandóan megy öptézni, ezért elég gyakran is láthatunk tőle tanulásra érdemes mozdulatokat.





Andy Murrey adogatása:

1. Andy Murrey beállása teljesen általános. Lazán rákoncentrál a labdára. Igazából a mozdulat ezen része elég különbözõ lehet a különbözõ játékstílusok esetén.
2. Murrey feldobásánál a dobó kéz majdnem párhuzamos az alapvonalra. Testhelyzete beáll az ütés felgyorsítása elötti szakaszba. Az ütõt viszonylag hosszú utón helyezi be a hátához.
3. Ekkor Murray megindítja a testsúlyáthelyezést. A hátsó jobb lábát a bal lába melé helyezi. Könyöke be van hajlítva a mozdulat gyorsító része elött.
4. A mozdulatnak ez az a része ahol Murray felgyorsítja az ütõjét. Teste annyira elõre és magasra emelkedik amennyire csak lehet.
5. Murray a leheto legmagasabb ponton találkozik a labdával. Teste kicsavarását folytatja, ami segít neki az üto fejánek felgyorsításában. Amennyiben a ritmus nem tökéletes, akkor nem éppen a legmagasabb ponton fogja megütni a labdát. Ez pedig már éppen azt eredményezheti, hogy nem lesz ász az adogatás. Tenisz mindenben rendkívül terhelo sport, ezt a mozdulatot esetenként 5 órán keresztül is jol kell végrehajtani.
6. Murray ütés után az egyik lábávaé érkezik csak a pályába, a másik lába az alapvonal mögött ér földet. Ütés után is tökéletes egysúlyban marad.

Cikket a tennis.com oldal cikkét átdolgozva írta Varga Roland.
Elérhetősége: roland(kukac)teniszedzo.hu Tel: 00 36 70 313-0970





Berdich, Federer, Roddic adogatásának elemzése:
Ebből a videóból jol látható, hogy a 3 játékos 3 teljesen különböző mozdulattal üti meg az adogatást és mindhárman rendkívül jó adogatónak számítanak. Az adogatás a legnehezebb mozdulat azt szokták mondani. Amatőr játékosok számára különösen nehéz, hogy a saját testalkatodra koordinációs képességeidre milyen mozdulatot lehet ráhuzni. A legjobb természetesen az, hogyha ösztönösen magad találod meg a saját mozdulatodat és az edző csak kisebb módosításokat kell eszközöljön, hogy az adogatásod megfelelő irányba fejlődjön tovább. Általánosságban elmondható, hogy a labda feldobása amatőr játékosoknál már rendkívül sok problémát okoz. Sokan hajítani próbálják felfele a labdát, ennek hatására pedig nem tudják kétszer ugyanarra a helyre felhelyezni a labdát.





Ahoz, hogy stratégiát tudjunk építeni tökéletesen tisztában kell lennünk saját illetve ellenfelünk képességeivel:

1. Amennyiben ismerjük az ellenfelünket, akkor még a mérkőzés elött érdemes egy olyan stratégiát végiggondolnunk, amit a saját képességeinket valamint az éppen aktuális körülményeket figyelembe véve sikeresen végre tudunk hajtani.
2. Amennyire csak lehet a saját játékunkat próbáljuk ráerőszakolni az ellenfélre. Mikor azt érezzük a mérkőzés közben, hogy kezd kicsúszni alólunk a talaly, akkor érdemes megtörni a ritmust valamivel. Például pár ejtéssel, vagy hirtelen szerva röpte játékkal.
Ennek a ritmus váltásnak a nagymestere a Federer, mostanában képes lejátszani egy márkőzést úgy, hogy nem üt két egyforma labdát.




Ebben a cikkben Juan Marint del Potro kicsit fonák oldalra kihátrált tenyeres ütését mutatom be



Ezt az ütést del Potro mikor alkalmazza, akkor az ellenfél arra számíthat, hogy abból a helyzetből egy tenyeres keresztet fog ütni a jobb kezes ellenfélnek a fonák oldalára. Amivel rendszerint nagyon jó szöget tud nyitni. Ebben a cikkben bemutatott ütésben azonba egy sokkal kockázatos a jobb kezes ellenfél tenyeres oldali sarkába üt meg egy rendkívül éles ütést.

Az ütésének egyik titka a nyitott beállása. Ennek következtében a felső teste teljesen körbe tud fordulni. Könyöke lazán hátra van feszitve. Az ütés pillanatában az ütő fejét lazán előre dobja. Amikor találkozik a labdával akkor vállai a hálóval párhuzamos helyzetben állnak. Ezután fejével és szemével a labdát követi, figyelme kizökkenthetetlen. Az ütő pedig végigfut a bal vállához a képen szemléltetett módon. Elsőre talán úgy tünhet, hogy del Potro beleugrik ebbe a labdába, ez azonban nem így van. A lendülete, pontos testtartása vezeti meg a teste mozgását.




Verdasco tenyeres elütése

Ez az ütés az amatör játékosok számára rendkívül nehezen hajtható végre. A nehézséget főként az okozza, hogy nincs időd rákészülni a lábmunkádra, az ütésre. Gyakran ezért elveszítik az egyensúlyukat és elrontják a labdát. Amennyiben sajátodnak érzed ezt a problémát, akkor Fernando Verdasco modellje talán segíthet számodra. Ez az első képsorozat lassítva bemutatja a helyes testtartást, hogy a teljes válla fordul és a bal lábának a pozicióját. A bal láb segíti Verdascot belemozdulni az ütésbe.

Ez általánosságban kijelenthető, hogy az elütésnél nagyon fontos, hogy a testsúlyodat ütés közben próbáld a háló felé mozgatni. Ebben az esetben a kezednek kevesebb erőkifejtésre lesz szüksége. Normális esetben nem jó teljesen nyujtott könyékkel megütni egy ütést, a tenyeres kereszt elütés azonban kivétel ez alol.

Cikket a tennis.com oldal cikkét átdolgozva írta Varga Roland.
Elérhetősége: roland(kukac)teniszedzo.hu Tel: 00 36 70 313-0970





Federer és Roddic tenyeres ütése

Ez a videó a bal kéz rendkívül fontos szerepét mutatja be a tenyeres ütésnél. Először is roppant fontos, hogy jobbkezes játékosok esetén a bal kéz segít az ütőfogás beállításában, majd a nyitás minél gyorsabb végrehajtásában. A mai gyors teniszben már kifejezetten előnyös, ha nyitott állásból tudunk megütni egy tenyerest. A felsőtestünknek azonban ekkor is elfordult úgynevezett feltöltött állapotba kell kerülnie. Ezt a testhelyzetet látjátok a videón akkor mikor berajzolta az előadó a két vonalat. Ezt a feltöltött állapotot is úgyebár a bal kéz koordinációjának segítségével érjük el. Ezt követően a mozdulat közben a felső test befordításában van nagy szerepe a bal kéz mozgásának. Majd mikor végeztünk a mozdulattal, akkor az alaphelyzetbe állást érjük el a segítségével.
Érdemes megfigyelni továbbá, hogy miután a játékosok teste elérte a töltött állapotot, akkor minden testrészüket belemozgatják a mozdulatba. A videóban a márkajelzések bejelőlésének elmozdulásával szemlélteti ezt az előadó. Meg kell jegyezni, hogy minden testrész belemozgtása egy ilyen bonyolult mozdulatba nem megy egyik napról a másikra. Rendkívül bonyolult finomrahangolt mozdulatról van itt szó, amit amatőr játékosok igazán tökéletesen soha nem fognak tudni végrehajtani. Évek múlása során tudják folyamatosan finomítani, egyre ruganyosabbá, lazábbá alakítani a mozdulatukat. Egy ilyen elemző videó megnézése után tehát még senki ne várjon csodát, ez csupán egy indikátor lehet az amatőr játékosok számára, hogy miként érdemes a mozdulatukat fejleszteni. Cikket írta Varga Roland.
Elérhetősége: roland(kukac)teniszedzo.hu Tel: 00 36 70 313-0970






Nincs igazán tuti recept, hogy miként érdemes játszani egy teniszmeccset. Viszont vannak tanácsok ahogy biztosan nem szabad:

1. Nem szabad túlzottan magabiztosnak lenned. Ezt az ellenfél könnyen megérzi, aztán már úgy érzi, hogy nincsen veszteni valója, ezért mindent megpróbál. Teher mentesen tud ezután játszani, Te pedig nem érted mi történik a pályán, kezdesz egyre rosszabbúl játszani emiatt. Ne gondold a mérkőzés közben, hogy ez időpocsékolás, minden mérkőzésben lehet valami ami miatt érdemes volt azt lejátszani.
2. Ne dolgoztasd túl az agyadat a mérkőzés közben. A stratégiának egyszerűnek és könnyen végrehajthatónak kell lennie. A mérkőzés közben már ne kelljen felesleges dolgokra koncentrálnod, csakis a labda érkezésére, a találati pontra és hogy hova szeretnéd ütni a labdát figyelj.
3. Mérkőzés közben már ne gondolj a technikádra. Annak ösztönösen kell jönnie. Ha arra gondolsz, hogy jobban ki kellett volna fordulnod vagy máshogy kellett volna vezetned az ütődet, akkor azonnal el fogod rontani a labdát.
4. Mérkőzés közben már ne akarjál külső segítséget kapni. Ne nézegess ki az edződre vagy a hozzátartozódra. Bent a pályán már magadnak kell boldogulnod. Ha külső segítségre szorulsz akkor nem vagy tisztában vele, hogy miért vagy a pályán, mi is a te célod. Ez esetben pedig ugyis ki fogsz kapni.
5. Egyértelműen, határozottan, hangosan mond be az eredményt mikor adogatsz. Ha ezt nem teszed akkor könnyen a tensizmeccs átalakulhat box mérkőzéssé egy idő után. Ami után már nem biztos, hogy újra olyan összeszedetten tudsz majd tensizezni.





Mi lehet az oka, hogy a teniszezők nem tudják mérkőzésen azt a teljesítményt nyújtani mint amit edzésen tudnak:

Lehetséges probléma lehet, ha túlságosan akarsz. Minden idődet edzéssel töltöd, ezután a mérkőzésen képtelen vagy az elvárt teljesítményt kihozni magadból. Próbálj edzés közben is mérkőzés szituációkat játszani. Az edzés közben is már csak a stratégiádra gondolj. Ez a problémakör minden egyes játékosnál másképpen jön elő, ezért nagyon nehéz általános receptet mondani. Leghasznosabb igazából, ha az edződ lát mérkőzés helyzetekben és minden mérkőzés után átbeszélitek mit miként érdemes hasonló helyzetekben megoldani.
Hazánkban főként fiatal versenyzőknél komoly gondot jelenthet a megfelelési kényszer, amit többségében a szülők akaratuk ellenére tesznek a gyermekükre. Ennek hatására a játékos a játék közben azon kezd el gondolkodni, hogy jaj istenem mi lesz az eredmény, ez kinek nem fog tetszeni. Ekkora terhet szakember segítsége nélkül egy 14 - 16 éves játékos nem tud megoldani.




Teniszedzői állások:



Teniszezőket és teniszoktatókat keresünk nyári munkára!

Tisztelt Tenisz-szakosztály Vezető, Tisztelt Uram!

A CCUSA nevű szervezet gyakorlott teniszezőket és oktatókat keres, azon célból, hogy teniszt és más sportokat oktassanak nyári gyerektáborokban az Amerikai Egyesült Államokban.

Olyan fiatalokat keresünk, akik szeretik a természetet, jól beszélnek angolul és szívesen dolgoznak általános iskolás korosztályú gyerekekkel 9-10 héten keresztül a nyár folyamán. A munkáért csak “zsebpénz” (körülbelül 1000-1200 USD) jár, de a szállást és ellátást a táborok állják, a CCUSA szervezet pedig többek közt a teljeskörű vízumügyintézést, háromhónapos biztosítást, valamint az ingyenes Budapest-New York retúr repülőjegyet biztosítja.

Egy átlagos programot pár szóban (angolul) bemutatunk, szeretnénk hangúlyozni, hogy ezekben a táborokban általában nem a profi oktatáson van a hangsúly. Mivel az amerikai gyerektáborok többségében a teniszt nem mint versenysportot ismerik (bár némelyik gyerek nagyon tehetséges), inkább az alapismeretek átadása a fő cél és a játékos szemlélet.

The Tennis Program – varies in every camp, but normally has the following outlines:
1-2 instructors / group of 8-10 children (aged 8-16), Instructors are in charge of making sure all campers have gone through a basic warm up period before each lessons and done all other steps to make sure the activity will be safe. consists of 4-5 classes a day, 4-5 days a week (besides teaching tennis lessons you will be scheduled to participate/help in other daily programs) beginner program starts with basic ball games, tag games, dodge ball games etc. concentrates on teaching from beginner level up through intermediate and advanced levels
warm up, grip, footwork volley, racquet control, drills rules , regulations, point system serving, backhand, forehand, smash besides the official lessons, you can also organize fun tournaments, games (like Crazy Tennis, Roundabout etc), the program is usually non-competitive, fun-oriented and NOT trying to train professional Olympic Champion tennis players (although some of the campers may be more experienced in this field, and bring their own equipment to camp!)
Although not the main part of your job, your duties will also include collecting tennis balls and maintaining equipment and facilities on a daily or weekly schedule.
You would be teaching mostly on concrete / painted tennis courts, possibly on artificial grass or clay courts.

Az ideális jelentkező:
Minimum kétéves sportmúlttal rendelkezik (profi versenyzői , illetve edzői tapasztalat további előnyt jelenthet)
19-29 év életkorú, a felső korhatár flexibilis (ugyanakkor vízumfeltételek miatt lehetőleg egyetemista, főiskolás diákok, vagy főállású oktatók, edzők jelentkezését várjuk)
szeret gyerekekkel és természetes közegben dolgozni ráér június közepe és augusztus közepe között jól beszél angolul (a programra való felvétel feltétele egy személyes interjú – angol nyelven).

Kérem, ha ismer olyan versenyzőt vagy fiatal edzőt, aki szeretne nyelvet gyakorolni, megbízható, lelkes képviselője lenne hazánknak és a magyar teniszsportnak külföldön (és megfelel a fenti feltételeknek), kérem juttassa el hozzá a mellékelt brossurát, jelentkezés céljából látogassák meg a weboldalunkat, www.ccusa.com . A mellékelt plakátot, kérem tegye ki a sportklub hirdetményei közé. Bármilyen kérdés esetén pedig vegye fel a kapcsolatot velem, örömmel adok további információkat a programról. Segítségét előre is köszönöm. Sportbaráti Üdvözlettel:
Rasovszky Miklós (Camp Counselors USA program coordinator) és a CCUSA Magyarország Csapat
miklosr@ccusa.hu, 06 1 244 79 41

Fővárosi Munkaügyi Központ engedély szám: 46537-4/2004-0100-319








Ha van Facebook profilod beléphetsz
vele regisztráció nélkül.
Facebook belépés


E-mail:
Jelszó:
register

password






















Amatőr versenyek utolsó 100 mérkőzése:
Kovács Zoli
Lajkó Levente
6:1
Kovács Zoli
Hőnich Márió
6:1
Hőnich Márió
Szabó Péter
6:2
Kovács Zoli
Bodó Péter
6:3
Bodó Péter
Fekete Domokos
6:4
Bodó Péter
Medvig Vencel
6:0
Medvig Vencel
Tóth Benjamin
6:2
Kovács Zoli
Tóth Benjamin
6:1
Kovács Zoli
Fülöp Attila
6:4
Kovács Zoli
Lajkó Hunor
6:0
Tóth Benjamin
Fülöp Attila
6:4
Tóth Benjamin
Lajkó Hunor
6:2
Fülöp Attila
Lajkó Hunor
6:0
Bővíz Dominik
Lajkó Levente
9:8
Bővíz Dominik
Bodó Péter
1:9
Lajkó Levente
Bodó Péter
4:6
Juhász Domonkos
Fekete Domokos
5:7
Juhász Domonkos
Illés Zsolt
6:0
Juhász Domonkos
Hőnich Márió
5:7
Fekete Domokos
Illés Zsolt
6:2
Fekete Domokos
Hőnich Márió
1:6
Illés Zsolt
Hőnich Márió
0:6
Szatmári István
Pécsi Gábor
6:2
Szatmári István
Szabó Péter
3:6
Szatmári István
Medvig Vencel
5:7
Pécsi Gábor
Szabó Péter
4:6
Pécsi Gábor
Medvig Vencel
2:6
Szabó Péter
Medvig Vencel
2:6
Kovács Zoli
Veress Dániel
6:2
Kovács Zoli
Cserneczky Zsolt
6:3
Cserneczky Zsolt
Oberding Vilmos
6:0
Kovács Zoli
Kocsó Sándor
7:5
Dedics Zsigmond
Kende Mátyás
6:0
Kocsó Sándor
Dedics Zsigmond
6:2
Kocsó Sándor
Konkoly Dávid
6:2
Mácsai Andor
Kovács Zoli
0:6
Mácsai Andor
dr. Fazakas Beatrix
1:6
Mácsai Andor
Kocsó Sándor
0:6
Kovács Zoli
dr. Fazakas Beatrix
6:1
Kovács Zoli
Kocsó Sándor
6:1
dr. Fazakas Beatrix
Kocsó Sándor
2:6
Ilyés Rita
Lajkó Hunor
6:0
Ilyés Rita
Kende Mátyás
3:6
Ilyés Rita
Cserneczky Zsolt
0:6
Lajkó Hunor
Kende Mátyás
0:6
Lajkó Hunor
Cserneczky Zsolt
0:6
Kende Mátyás
Cserneczky Zsolt
1:6
Gáldi Ákos
Konkoly Dávid
2:6
Gáldi Ákos
Veress Dániel
3:6
Gáldi Ákos
Pirityi András
6:0
Konkoly Dávid
Veress Dániel
7:6
Konkoly Dávid
Pirityi András
6:1
Veress Dániel
Pirityi András
6:1
Oberding Vilmos
Bővíz Dominik
6:4
Oberding Vilmos
Dedics Zsigmond
0:6
Oberding Vilmos
Kiss Barna
6:2
Bővíz Dominik
Dedics Zsigmond
0:6
Bővíz Dominik
Kiss Barna
6:1
Dedics Zsigmond
Kiss Barna
6:0
dr. Fazakas Beatrix
Fülöp Attila
6:3
Zsolt Levente
dr. Fazakas Beatrix
6:3
Zsolt Levente
Cserneczky Zsolt
6:3
Szatmári István
Mikó Attila
6:1
Dévai Péter
Szatmári István
6:1
Dévai Péter
Zsolt Péter
6:2
Dévai Péter
Zsolt Levente
6:4
Zsolt Levente
Gütler Emanuel
6:4
Zsolt Péter
Tóth Benjamin
6:2
Zsolt Péter
Radnóti György
7:5
Zsolt Péter
dr. Fazakas Beatrix
3:6
Tóth Benjamin
Radnóti György
2:6
Radnóti György
dr. Fazakas Beatrix
3:6
Cserneczky Zsolt
Erdős Zsuzsanna
6:2
Cserneczky Zsolt
Cor Schlösser
6:2
Cserneczky Zsolt
Szatmári István
7:6
Erdős Zsuzsanna
Cor Schlösser
2:6
Erdős Zsuzsanna
Szatmári István
3:6
Cor Schlösser
Szatmári István
1:6
Mikó Attila
Olajos György
6:3
Mikó Attila
Ilyés Rita
6:2
Olajos György
Ilyés Rita
5:7
Olajos György
Fülöp Attila
3:6
Ilyés Rita
Fülöp Attila
1:6
Schneeberger Csaba
Scheenberger Csaba
6:1
Scheenberger Csaba
Kovács Zoli
6:3
Kovács Zoli
Mosolygó Tamás
6:0
Schneeberger Csaba
dr. Fazakas Beatrix
6:1
dr. Fazakas Beatrix
Tóth Ákos
6:1
Tóth Ákos
Ilyés Rita
6:2
Kovács Zoli
Ilyés Rita
9:1
Kovács Zoli
Varga Roland
3:0
Ilyés Rita
Varga Roland
1:9
Schneeberger Csaba
dr. Fazakas Beatrix
4:6
Schneeberger Csaba
Mosolygó Tamás
6:2
Schneeberger Csaba
Gáldi Ákos
6:1
dr. Fazakas Beatrix
Mosolygó Tamás
6:2
dr. Fazakas Beatrix
Gáldi Ákos
6:1
Mosolygó Tamás
Gáldi Ákos
6:3
Fucskó Krisztián
Mihók Kornél
6:0
Fucskó Krisztián
Fodor András
6:2

Magunkról és marketing   |    Felhasználási feltételek   |    Adatkezelési szabályzat