( A nap nyertese Pedro Alves, Portugál játékos. )
2011.12.17 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Lovas Endre nyerte a hétvégi versenyt a Jobbak kategóriában. )
2011.12.10 Folyondár Vasas Sport és Táncközpont Körverseny 6. állomás
( Jegyezzétek meg ezt a nevet: Levan Gigineishvili. )
2011.12.10 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Tóth Sándor győzött, a Mikulás magyarázkodott, mi pedig élveztük. )
2011.12.03 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Urbán Attila első tornagyőzelme. Felesége után ö is nyert egy 5000Ft-os vacsora utalványt a Regős Étterembe. )
2011.11.26 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Pap Sanyi ismételten megfiatalodott. )
2011.11.19 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Bere Tamás a "Jobbak" és Kaszab Enikő valamint Tóth János a "Szebbek" kategória győztesei. )
2011.11.12 Folyondár Vasas Sport és Táncközpont Teniszverseny 4. Forduló.
( Családias nap volt a mai. )
2011.11.05 Folyondár Vasas Sport és Táncközpont Teniszverseny 3. Forduló.
( Jánosi, Tóth, Pék, Bodó. Hát ők voltak a mai verseny legjobbjai. )
2011.11.12 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Szöke Balázs volt a nap legjobbja. Apukájának is össze kell szednie magát már. )
Miskolci verseny 2011.11.12
( Szlovák győzelem született Miskolcon az első fedet pályás versenyen. Robert Jóry a döntőben a verseny végére elfáradó Orosz Pétert verte, Peti aki a nap folyamán nagyon magabiztosan játszott, ám a döntőre elfogytak a szervái, így a türelmes Robert győzött. A harmadik helyen a szintén szlovák László Bencső végezett, aki az ifjabbik Baghy Zolival vívott kiválló meccset a harmadik helyért. )
2011.11.05 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Hidas Zsuzsanna tönkreverte az erős férfi mezőnyt a Poén Teniszklubban )
2011.10.29 Folyondár Vasas Sport és Táncközpont Teniszverseny 2. Forduló.
( 2. Állomás, két kategória, sok versenyző. )
2011.10.29 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Október záró verseny. Izgalmas mérkőzések. Részletek a linken. )
2011.10.22 Folyondár Vasas Sport és Táncközpont Teniszverseny 1. Forduló.
( Téli versenysorozat induló állomása. )
2011.10.22 Poén Teniszklub Körverseny állomás
( Elkezdődött a fedett pályás versenyszezon. )
2011.10.15 Sportmax1 Körverseny állomás
( Sportmax1 szabadtéri szezonzáró verseny. )
Miskolci verseny 2011.10.08
( A miskolci szezonzáró versenyt a „jobbak” kategóriában a 13 éves Szegő Patrik magabiztos játékával nyerte meg, ez volt Patrik első győzelmes, megelőzve a miskolci összetett verseny győztesét Nagy Péter, a harmadik helyen Orosz Péter végzett. A „szebbek” kategóriában Vadász Timi első győzelmét aratta, a második Marázi Judit, a harmadik helyen a miskolci verseny „szebbek” kategóriájának összetett győztese Nagy Tünde lett. )
2011.10.08 Sportmax1 Körverseny állomás
( Varga Géza és Árok Zoltán a heti bajnokok. A jövő héten szabadtér záró verseny a Sportmax1-en. )
2011.10.08 Cso Ko teniszverseny
( Az utoljára húsvétkor nálunk járt Jáger Zoltán kifogott mindenkin, erős szervájával és ütéseivel mindenkit lehengerelt. A verseny II. helyezettje Markója Áron, III. helyen Jánosi Kristóf és Bodó Péter végzett!!! )
2011.10.02 Sportmax1 Körverseny állomás
( Az év legerősebb amatőr versenye volt a most szombati )
2011.09.24 Sportmax1 Körverseny állomás
( Pap Sanyi ismételten megfiatalodott, Szőke Évát a döntőben már megtréfálta a gonosz Csoknyai Gábor )
Miskolci verseny 2011.09.17
( A 11.miskolci versenyt Kolozsi István simán nyerte, aki 7 meccs alatt mindössze 7 game-t veszített, a döntőben elért 6-0-val, az idei évben még veretlen Nagy Ivánt győzte le. A harmadik Szegő Patrik lett, akinek a sok második és sok harmadik hely mellett lassan beérik a várva várt győzelme. )
2011.09.17 Sportmax1 Körverseny állomás
( Gárdosi Péter a hétvége bajnoka. )
2011.09.11 Sportmax1 Körverseny állomás
( Varga Géza a szuperbajnok. Lezárult az idei utolsó Grand Slam verseny. )
Miskolci versenyek augusztusban
( Augusztus 20.-ai Bertalan Kupa és 27-ei Teniszpartner versenyek eredményei. )
2011.09.03 Sportmax1 Körverseny állomás
( Nyírő Richárd győzött a söntőben Csizy Dezsővel szemben. Szebbek kategóriában Lakatos István szinvonalas játékkal verte Dudás Pétert a döntőben. )
2011.08.27 Cso Ko teniszverseny
( Markója Áron győzött! )
2011.08.27 Sportmax1 Körverseny állomás
( Erdős György egy ütőt nyert egyet tört a döntőn, Titeica Dániel mostani győzelmével jobbnak számít. A játékosok kérésére ma is egy Wilson NCode NTour 95 -ös teniszütő volt a fődíj. Melyet 37 megnyert játék és 12 elvesztett játék mellett egyhangúan Erdős György nyert meg. )
2011.08.20 Cso Ko teniszverseny
( Pék Zsolt győzött. )
2011.08.20 Sportmax1 Körverseny állomás
( Tóth Sándot a döntőben 6:2 arányban győzött Povázsan Károly ellen. A Szebek kategóriában Papp Attila győzött Szőke Évával szemben. A játék arány verseny Wilson ütőjét Tóth Sándor érdemelte ki. )
2011.08.14 Sportmax1 Körverseny állomás
( Tóth Sándor illetve Tálas Tibor a győztesek. )
2011.08.06 Miskolci Körverseny állomás
( Ez volt az eddigi legerősebb miskolci verseny. Az egész nap kitartó magabiztos és pontos játékával Nagy Iván megérdemelten győzött, megelőzve az egykori tanítványát Kolozsi Istvánt. A harmadik helyen a hatalmasat küzdő Szegő Partik végzett, bizonyítván, hogy nincs „elérhetetlen labda”, a negyeddöntőben pl.kilenc meccslabdát hárítva jutott tovább. A szebbeknél Bodnár Krisztina győzött. )
2011.08.06 Sportmax1 Körverseny állomás
( Erdős György, Tálas Tibor, Lombay Judit a három kategória győztesei ezen a héten. Nagyon jó idő, családias hangulat jellemezte a hétvégi versenyt! )
2011.07.30 Sportmax1 Körverseny állomás
( Kovács Szabolcs, Pálréti Norbert, Nádorfalvi László a három kategória győztesei. )
2011.07.23 Miskolci Körverseny állomás
( A győzelmet Nagy Péter szerezte meg, aki a döntőben okos, taktikus játékkal verte az addig magabiztosan és jól játszó (40 évvel fiatalabb) barcikai ifjú reménységet Szegő Patrikot. A harmadik helyzett Péter László lett, akiben azért mindíg benne van a döntő, sajnos ma nem összpontosított eléggé. A szebbek kategóriában a mai napon "nagyon simán" hozva a meccseit Nagy Tünde győzött, a második helyezett a szépen, de nagyon türelmetlenül játszó Marázi Judit lett. A harmadik helyzett Vadász Tímea lett, aki ha stabilabban játszana akár győzhetne is a versenyeken. )
2011.07.23 Sportmax1 Körverseny állomás
( Zápor, majd verőfényes napsütés, igazi teniszidő. Versenytől megriadt emberek. )
2011.07.23 Miskolci Páros Körverseny állomás
( Nagy Iván és Balabán Péter nyert a miskolci Teniszpartner_”UNIQUA KUPA” páros teniszversenyt. )
2011.07.17 Sportmax1 Körverseny állomás
( Szöke Balázs a hétvégi verseny győztese. A döntőben 2:5-ről tudott felállni Tóth Sándor ellen. )
2011.07.09 Miskolci Körverseny állomás
( Tegnap befejeződött a versenysorozat miskolci állomásának 6.fordulója. A győzelmet taktikus és higgadt játékkal Baghy Z.Dénes szerezte meg, a döntőben (6-3) legyzőve Kerékgyártó Tamást. A harmadik helyet kitartó játékának köszönhetően Ujj Balázs szerezte meg. A szebbek kategóriában Kánya Tünde diadalmaskodott. )
2011.07.09 Sportmax1 Körverseny állomás
( Klimasevszky tarolt. 38 fokos hőség. Strandolás a meccsek után. )
2011.07.03 Sportmax1 Körverseny állomás
( 41 fő vett részt a Wimbledoni Amatőr Slam versenyen. )
2011.06.25 Sportmax1 Körverseny állomás
( Lanstiák Attila a döntőben megverte a múlt heti győztest! )
2011.06.19 Sportmax1 Körverseny állomás
( Kovács Szabolcs erőszakos játékkal megnyerte a mai versenyt. Szebbek kategóriában ismételten Vad Károly diadalmaskodott. )
2011.06.18 Miskolci Körverseny állomás
( Hatalmas akaraterejének köszönhetően Orosz Péter megnyerte élete első miskolci teniszpartneres versenyét. A már szokásos miskolci (most éppen 35 C-os) melegben Baghy Zoltán küzdötte fel magát a dobogó második fokára. Harmadik helyezett a nap folyamán végig okosan és energiatakarékosan játszó Nagy Péter lett. A szebbek kategóriában Vincze Rita diadalmaskodott. )
2011.06.11 Sportmax1 Körverseny állomás
( Klimasevszky András 3 mérkőzés labdát hárítva győzött Varga Géza ellen. Szebbek közt Vad Károly diadalmaskodott. )
2011.06.05 Sportmax1 Körverseny állomás
( Öri Ádám a döntőben fellül múlta a ranglista vezető Varga Gézát. Szebbek kategóriában Kulcsár Júlia győzött életében elöszőr. )
2011.06.04 Miskolci Körverseny állomás
( A napon nem volt hőmérő, de árnyékban 33C-volt! A „szokásos” győzelem: Kerékgyártó Tomi szanaszétvert mindenkit, jöjjön már valaki verje el ezt a palit, László Péter végre döntőzött, de ott sajnos nem bírta erővel Tomi ellen, a harmadik helyzett hatalmas csatában Baghy Zoltán lett. A „szebbek” ma igazán szépek voltak és küzdöttek egymás és a hatalmas meleg ellen. Nagy Tünde gálázott és simán nyerte a versenyt, Kovács Hanna és Bodnár Krisztnina előtt. )
2011.05.28 Sportmax1 Körverseny állomás
( Lovas Endre élete első Teniszpartner trófeáját gyüjtötte be. Az eső sokakat elriasztott, pedig se szél se eső se meleg nem volt. Szebbek kategóriában Csoknyai Gábor nyert és ezzel jobbá vált. )
2011.05.21 Sportmax1 Körverseny állomás
( Figyeljetek oda, mert két hét múlva Slam verseny lesz. Most lehet megalapozni egy jó rangsort. )
2011.05.21 Miskolci Körverseny állomás
( A 30 fokos melegben Kerékgyártó Tomi a „szétverte” a mezőnyt, szinte csak a második Baghy Zoli bírta feltartóztatni, valameddig igaz „csak” a csoportban. A megosztott harmadik helyen Berencsy Máté és Nagy Péter végzet, ma ennyire futotta erejükből. )
2011.05.14 Sportmax1 Körverseny állomás
( Jánosi Kristóf győzelmét hozta a mai játéknap, a Szebbek közt Tálas Tibor diadalmaskodott. )
2011.05.07 Sportmax1 Körverseny állomás
( Lanstiák Attila a döntőben néha megbokrosodott, de leigazta Mari Csabát. Szebbek közt Borbély László lett a győztes. )
2011.05.07 Miskolci Körverseny állomás
( Esett eső, fújt a szél, de Kerékgyártó Tamás ma mindent elért, így övé lett a mai győzelem. Melher Ádám betegen is kitett magáért, de a döntőre elfáradt. László Péter az elődöntőben 5-2 (40-0)-ről kapott ki „verte meg magát”, így ő a harmadik lett. )
2011.04.30 Sportmax1 Körverseny állomás
( Tóth Levente felül múlta Kripner Istvánt a döntőben. A szebbek közt Gulyás Bálint győzött. )
2011.04.23 Sportmax1 Körverseny állomás
( Varga Géza megint bedarálta Kripner Istvánt a döntőben, a Szebbek közt Titeica Dániel győzött. 174 km/órás sebességgel Lovas Endre ütötte a legnagyobb adogatást. )
2011.04.16 Sportmax1 Körverseny állomás
( Varga Gézát a döntőben nagyon megizzasztotta a sérüléséből már tökéletesen felépült Kripner István. Szebbek közt Olejár Erzsébet diadalmaskodott. )
2011.04.16 Miskolci Körverseny állomás
( A szebbek kategóriában Dávid Imre győzött, aki azért inkább "jobb", mint "szebb". )
( Melcher Gyula megédemelten győzött az első miskolci versenyen, miután lepörgette a mezőnyt a pályáról, a döntőben a mindent visszaadó Kerékgyártó Tamást verte nagy csatában 6-4 re. )